AndroidMobil Oyunlar

Mortui: Outbreak Secrets korku temalı yeni mobil oyundur

Mortui: Outbreak Secrets demosu Android için yayınlandı. PS1 dönemine ait korku görselleri ve oynanış vaatetmektedir.

Mortui: Outbreak Secrets, dünyanın birçok ülkesinde Google Play Store’de bulunan bir mobil oyundur. Korku türündedir. Oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla zindanları ve mağaraları keşfedecek, bulmacaları çözecek ve canavarlarla karşılaşacak.

Karanlık alanlarda el feneri kullanın. Geliştiriciler, oyunun Google Play Oyunlar uygulamasının yanı sıra internet bağlantısı gerektireceğini belirtiyor.

Oyunda, PlayStation 1 tarzında yapılmış ve oyunda zombiler var. Bu nedenle, geliştiriciler açıkça ilk Resident Evil oyunlarından ilham almışlar. Projede şu ana kadar İngilizce var, ancak gelecekte geliştiriciler daha fazla dil desteği sözü veriyor.

Geliştiriciler, her bulmacayı ayrı bir oyun gibi hissettirmeyi başardı. Bilmeceleri çözmek için 20’den fazla araç kullanılmalıdır. Ayrıca projelerini mümkün olduğunca çok kişinin oynayabileceği şekilde optimize ediyorlar. Güncellemeler her ay yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.