Android

Myth: Gods of Asgard Android için erken erişimde oynanabilir

Myth: Gods of Asgard, akıllı telefonlarda Hades’e harika bir alternatiftir. İçinde oyuncu da eski zamanlara gönderiliyor, ancak bu sefer İskandinav mitolojisi ile. Momo Technology’den geliştiriciler, aynı çizgi film benzeri grafikleri ve izometrik oynanışı, roguelike oyunlardan öğeler üzerine inşa ettiler.

Myth: Gods of Asgard şu anda Filipinler’de ve muhtemelen Güneydoğu Asya’daki diğer ülkelerde Android’de Test’den geçiyor. Kaynaklarımız ilerlemenin sıfırlanmayacağını belirtiyor. Oyuncular karakteri manuel olarak kontrol etmeli, rastgele yükseltmeler toplamalı ve yalnızca diğer canavarları çağırmakla kalmayıp aynı zamanda tuzaklar da kurabilen patronlarla savaşmalıdır.

Myth: Gods of Asgard’ı kazanmak için oyuncular, becerilerini ve daha nadir donanımları yükseltmek için malzemeler alırlar. Ayrıca diğer kahramanların da nakit parayla satın alınabileceğini umuyoruz. “Duraklat” düğmesi çalışsa da kendi sınırlamalarını getiren bazı seviyelerin bir süreliğine tamamlanması gerekeceğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.