AndroidiOS

Vice Online – Open World Games Android için bazı ülkelerde yayınlandı

Vice Online’ın erken bir sürümü bazı ülkelerde Android’de çıktı. Görünüşte, bu Grand Theft Auto’ya başka bir ucuz alternatif , ancak sofistike olanlar için bazı avantajlar var.

Vice Online, Almanya dahil birçok Avrupa ülkesinde Google Play’de bulunan bir mobil aksiyon oyunudur . Aslında bu, GTA’ya bir alternatif: SAMP değil Online; hepsi iyi grafikler ve konumların detaylandırılması sayesinde. Ve genel olarak kadın karakter modelleri, bu projeye aşık olmanızı sağlayacak.

Vice Online’da, oyuncu ilk saniyeden itibaren şehirde bir süreliğine para toplayan bir kamyon şoförü olabilir. Ek olarak, oyunda çok oyunculu var, bu yüzden birisinin sizi yolda vurabileceği gerçeğine hazır olun. Vice Online ayrıca şu meslekleri sunar: Gangster, İşadamı, Yarışçı, Taksi Şoförü, Koleksiyoncu, Haydut ve Polis. Sıkıcı işlere ek olarak, PvP’de olduğu gibi drift yarışlarına da katılabileceksiniz. Geliştiriciler, şehirlerinin büyük ABD metropol alanlarının bir karışımı olduğunu iddia ediyor: Miami, Los Angeles ve New York.

Vice Online, yenilikçi rol yapma oyunlarından ve çevrimiçi açık dünya oyunlarından biridir. Hırsızlık araba oyunları ve açık dünya oyunlarını online oynamayı seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız. Sizi Los Angeles veya Miami suç simülatörü Vice Online gibi büyük bir şehrin dünyasına kaptırarak daha fazlasını cesaretlendirmeye teşvik ediyor! O halde beğendiğiniz otomobili alın ve havalı bir sürüşe çıkın! Arkadaşlarınızı en yeni çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan birine davet edin, işbirliği yapın ve daha fazlasını elde edin!

BENZERSİZ ROL OYNAMA AÇIK DÜNYA OYUNU

Vice Online, GTA Vice City’nin devasa çok oyunculu oyunlarının, San Andreas rol yapma oyunlarının, Miami suç simülatörünün ve diğer birçok çevrimiçi açık dünya oyununun veya araba çalma oyunlarının bir kopyası değildir. Bu, açık dünya ve gerçek hayat hakkında YENİ BENZERSİZ bir OYUN. Bu eşsiz bir sanal dünya! Öyleyse, tüm yenilikçi avantajları kendiniz deneyin!

MUHTEŞEM ÇOK OYUNCULU OYUN

Para kazanın ve arkadaşlarınızla ve dünyadaki diğer oyuncularla oturma toplantıları düzenleyin. Hanginizin gerçek bir gangster, iş adamı, yarışçı, taksi şoförü, koleksiyoncu, haydut veya polis olduğunu öğrenin! Vice Online ile çevrimiçi açık dünya oyunlarını oynarken tadını çıkaracağınız tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz!

AÇIK DÜNYADA ARKADAŞLARLA ÇEVRİMİÇİ OYUN

Vice Online aksiyon oyunu, çevrimiçi çok oyunculu oyunlar sunar ve tamamen silah oyunları, yarış, sürüklenme ve PVP ile dolu açık bir dünyada yaşamak ve büyümekle ilgilidir! Miami, Los Angeles veya New York gibi gerçek ABD şehirlerine benzeyen Vice Online’ın açık dünyası sizi kayıtsız bırakmayacak.
Çok sayıda oyun lokasyonunu keşfedin: metropol, çöl, plajlar, havaalanları, limanlar, sürüklenme yolları, gettolar ve üst düzey alanlar, şantiyeler ve çok daha fazlası. Burada atlamalar ve akrobasi bölgeleri, yüksek hızlı radarlar, silah sesleri, kovalamacalar ve polis kaçışlarını bulacaksınız. Drift ve PVP modları mevcut!

HEYECAN VERİCİ ROL OYNAMA DENEYİMİ

Tıpkı gangster Miami’de veya zalim Los Angeles’ta olduğun gibi, en heyecan verici gangster deneyimini yaşa! Kendi çeteni yarat. Hatta isterseniz en şiddetli Los Angeles suçlarını çevrim içi olarak tekrarlamayı deneyebilirsiniz! Ya da Miami suç şehir hayatını yönetin! Veya size uygun bir şey bulduğunuzda arabayı alın. Yakın dövüş veya yumruk ister misin? Bunlarla burada da savaşabilirsin!
Ya da sadece arkadaşlarınızla ve sizin gibi düşünen insanlarla işinizi açın.
Vice Online dünyasını fethetmek için uygun olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapın!

KENDİ TARZINIZDA OYNAYIN

Bu, diğer birçok oyuncuyla birlikte devasa çok oyunculu bir oyundur. Bu nedenle, yüksek bir profil tutmak ve diğer oyuncuların kalabalığından sıyrılmak için duyguları ve dans becerilerini geliştirin! Alay hareketleri, animasyonlar, hip-hop dansı ve hatta ay yürüyüşü kullanın. Oyun rolünüzü kendi kişiliğinizle oynayın!

O halde, en iyi Vice Online açık dünya oyunlarınızı hemen şimdi oynayın! Araba oyunlarını ve çevrimiçi çok oyunculu oyunları çalmanın en iyilerinden yararlanın! En sevdiğiniz Los Angeles suçlarını çevrimiçi takip edin. Veya iyi bir vatandaş olun (örneğin, Miami suç şehri gangster gibi bir şehirde zor olabilir) ve barış içinde yaşamaya çalışın! Ve elbette, arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edin!

 

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.