AndroidiOS

Naraka: Bladepoint Mobile Duyuruldu

Yayıncı NetEase Games , NetEase Connect 2022 sunumu sırasında iOS ve Android’de Naraka: Bladepoint’in oynanışını gösterdi. Neredeyse PC versiyonuna benziyor.

Naraka: Bladepoint Mobile, bir battle royale oyunudur ve orijinalin akıllı telefonlar için bağımsız bir sürümüdür. Yani, yakında geliştiriciler CBT’ye söz veriyor. Bu arada, mobil versiyondan kaydedilen gerçek oyunun keyfini çıkarabilirsiniz, 3:17’de başlıyor. Oyuncular, bir tepede otururken karmaşık teknikler, büyüler kullanabilecek, zorlu canavarların hedefli saldırılarını savuşturabilecek, düşmanı havaya fırlatabilecek ve bir yaydan ateş edebilecek.

İlginç bir şekilde Naraka: Bladepoint Mobile sıfırdan yapıldı, bu nedenle kolay kontroller ve kolay bir arayüz bekleyin. Oyuna bağlı olarak, silahların nadirliği değişir: 3:33’teki yay turuncu bir arka plana sahipken 3:21’deki tabanca gridir.

Ek olarak, sesli ve yazılı sohbet, emoji ve istenen nesnenin koordinatlarını hızlı bir şekilde ayarlama yeteneğini beklemeye değer. Maç için sınırlı bir süre verilir, ardından bölgenin nihayet daralması muhtemeldir. Peki, nerede şifasız , hangi meyveler ve tozlar şeklinde sunulur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.