AndroidiOS

Navy War: Battleship Bu hafta Çıkabilir

Navy War: Battleship Online projesi akıllı telefonlarda yayınlanmaya hazırlanıyor. Bunun şerefine, geliştiriciler “lezzetli” ödüller içeren bir promosyon kodu verecek.

Navy War: Battleship Online, World of Warships gibi atari savaşları sunan bir mobil projedir . Yaratıcıları, lansmanın bu hafta kadar erken gerçekleşebileceğini söylüyor; Platformların şimdiye kadar sadece Android, iOS hakkında hiçbir bilgisi yok. Patlayıcı ve zırh delici stoklar da dahil olmak üzere farklı türde mühimmat beklemelisiniz. Kazanmak için üç taktik olacak: düşmanı ateşe vermek, batırmak veya ana silahlarından mahrum bırakmak.

Ödüllere gelince, sunucular başladıktan sonra 150.000 gümüş, 250 altın ve 4 günlük VIP statüsü almak için bir promosyon kodunu etkinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, ön kayıt için ödül, onu geçen kişi sayısı ile artacaktır. Ve elbette, gemiye deri eklemeden nerede? Estetiğe ek olarak, geminize biraz daha istatistik eklerler.

Navy War: Battleship Online’ın başlangıcında altı konum mevcut olacak ve geliştiriciler haftalık turnuvalar ekleyecek: küresel, bölgesel ve tamamen yerel.

Navy War, Birinci ve İkinci Dünya Savaşı’nın geçtiği, gerçekçi, çok oyunculu bir deniz savaş oyunudur!
Aksiyon ordu oyunları ve takım savaşları sizi bekliyor!

Geçmişin efsanevi savaş gemisini yönetin, deniz taktiklerini kullanın ve düşman gemilerini yok edin!
Heyecan verici online çok oyunculu donanma savaşlarına liderlik edin, arkadaşlarınızla düşmanlara karşı oynayın ve muhriplere, kruvazörlere ve zırhlılara karşı destansı savaşlar kazanın!
Dinamik bir deniz nişancı oyununda, dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı deniz savaşınızı düzenleyin!

Birinci ve İkinci Dünya Savaşı’nın bir zırhlısını yönetin ve muharebelerin gerilimini hissedin! Filonuzu şanlı zafere yönlendirin! Ne bekliyorsun kaptan?!

ONLİNE PvP
Heyecan verici PvP deniz savaşları – savaş gemilerinde dünyanın her yerinden oyunculardan oluşan saldırı ekiplerini komuta edin. Bu savaş oyununda en iyi kaptan olduğunuzu ve filonuzun yenilmez olduğunu kanıtlayın.

BİRİNCİ VE İKİNCİ DÜNYA SAVAŞLARININ ÇEŞİTLİ GEMİLERİ
Seçtiğiniz bir sürü savaş gemisi! Aurora’dan Yamato’ya!
Beğendiğiniz bir bölümü seçin ve rakibinizle savaşın!

TAKTİKSEL AVANTAJ
PvP tarzınıza en uygun savaş gemisini seçin.
Gemileri yerleştirirken yeni fikirler bulduğunuzdan, eski kavramları sürekli değiştirdiğinizden, esnek taktikler kullandığınızdan ve düşmanı başarıyla bastırmak için stratejinizi geliştirdiğinizden emin olun!

FİLONUZU GELİŞTİRİN VE İYİLEŞTİRİN
Yükseltme sistemleri, bir askeri deniz nişancısı için benzersiz bir filo oluşturmanıza olanak tanır.
Savaş gemilerinin, teçhizatın ve silahların muharebe özelliklerini iyileştirin.
Savaşın gidişatını değiştirmek için amblemler, özel torpidolar ve sarf malzemeleri kullanın!

ÖDÜLLER VE TURNUVALAR
Haftalık turnuvalara katılın, ödüller ve hediyeler kazanın! Daha büyük ödüller kazanmak için günlük görevleri ve mücadeleleri tamamlayın!

HARİKA GRAFİKLER
Gerçekçi grafikler, renkli özel efektler, detaylı araçlar, deniz savaşları için harika arenalar ve yeri doldurulamaz askeri ruh!

Çok oyunculu askeri ordu oyunları hiç bu kadar bağımlılık yapmamıştı! Bunlar aksiyon oyunları!
Deniz savaşına hazır mısınız?
Savaşın gürültüsü göğü inletiyor! Filonuza emir verin! Savaş gemileri şimdiden tamamen silahlandı!
Bu oyun, PvP savaş gemisi, deniz savaşı ve askeri donanma aksiyonunu ve denizde nişancı savaş gemisini seven herkes içindir.
Online gemiler sizi bekliyor!

Join Navy War – ww2 battle warship game online that will surpass all expectations. For fans of epic PvP war, multiplayer naval combat fight and everyone who loves action battle, military and naval shooters 3D.

Join our community:
Facebook – https://bit.ly/3r4RRhw
Discord – https://bit.ly/3H4Urtq

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi belli değil)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.