iOS

Warped Kart Racers Apple Arcade

Electric Square Studios, Warped Kart Racers’ı Mayıs sonunda piyasaya sürecek. Family Guy, King of the Hill ve birincilik için yarışan diğer animasyon dizilerinden karakterler içeriyor.

Warped Kart Racers, 20 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan Apple Arcade için yeni bir proje; Android ve diğer platformlar için liman hakkında henüz bir bilgi yok. Esasen The Simpsons Hit & Run karışımı olan bir Mario Kart . Geliştiriciler 16 kart ve 20 karakter vaat ediyor – Family Guy, King of the Hill, American Dad ve Solar Opposites’in kahramanları.

Warped Kart Racers’ta tekli moddan sıkıldıysanız 8 kişilik çok oyunculu modu deneyebilirsiniz. Ayrıca optimizasyon sayesinde bir harita ile benzersiz bir karakter oluşturabilirsiniz. Ne yazık ki, Rusça yerelleştirme olmayacak, bu yüzden karakterlerin cümlelerini anlamak için İngilizce bilmeniz gerekiyor. Yeni öğelerin kilidini açmak için günlük görevleri tamamlamanız gerekir. Sonuç olarak, Fox serisini seviyorsanız, bu mükemmel bir oyun olacaktır.

American Dad!, Family Guy, King of the Hill and Solar Opposites! dizilerinden karakterleri al, tek basina veya arkadaslarinla yaris ve savas!

American Dad!, Family Guy, King of the Hill ve Solar Opposites gibi 20th Television’in popüler animasyonlarindaki cesitli karakterleri alarak kendi basina veya arkadaslarinla bu araba yarisi oyununda isinlan. Araba yarisi zaferine giden yolda popüler yerleri dene ve sürprizlere hazir ol!

Oynanabilir 20 karakterden BIRINi SEC ve samatali yarislarda ve vahsi savaslarda arkadaslarin yen

En sevdigin bölümlere göre hazirlanan 16 haritada YARIS VE SAVAS ustasi ol

Kapsamli bir TEK OYUNCULU hikâyede oyna veya 8 oyuncunun ayni anda girebildigi ÇOK OYUNCULU maclarda yariş.

Yeni KARAKTERLERi, GÖRÜNÜMLERi, ARACLARI ve ÖZELLESTiRMELERiN kilidini acmak igin GÜNLÜK MEYDAN OKUMALARI tamamla

Download iOS (Apple Arcade – Paralı)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.