AndroidiOS

Undawn kısıtlama ve veri silme olmadan yeni bir test sürecine giriyor

Tencent Mobile, (Undawn) Dawn Awakening’i tekrar teste tabi tutacak. Ancak oyun yine Çince olarak yayınlanacak.

Undawn nispeten açık bir dünya hayatta kalma simülasyonudur. Yayıncı Tencent Mobile, yakın tarihli bir gönderide oyunun bu kez sınırsız oyuncuyla ve hesap verisi silme olmadan genel beta sürümüne gireceğini açıkladı. Hem iOS hem de Android sürümlerinin kullanılabilir olmasını bekliyoruz.

Undawn (Dawn Awakening) geliştiricileri, günlük aktivitelerin 30 dakikada tamamlanabileceğini vaat ediyor. Ayrıca grafikler üzerinde çalıştılar ve Güneş’ten gelen parlama da dahil olmak üzere gerçekçi aydınlatma eklediler. Ve bu proje Unreal Engine 4 üzerinde, Project Evo ise Unreal Engine 5 üzerinde oluşturulmuştur.

Geliştiricilerin son yayında duyurduğu üzere Undawn dünyası sürprizlerle ve rastgele olaylarla dolu olacak; ve olayların türü bölgeye göre değişir. Tabii ki, oyunu uygun fiyatlı akıllı telefonlarda daha keyifli hale getirmek için oynanışı ve grafikleri de optimize ettiler. Ayrıca av tüfeği artık baskın silah türü değil. Eh, tüm silahların hareket halindeyken oyun tarzınızı değiştirmenize izin verecek ortak bir aksesuar seti vardır.

Test sürecine katılmak isteyenler ön kayıt için Wechat uygulamasındaki hesaplarından faydalanabilirler.

Test Katılma Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.