AndroidiOS

Noah’s Heart Android, iOS

Yayıncı Tencent, Çin’de bir Noah’s Heart projesini başlattı . Açık bir dünya, görevler ve patron dövüşleri var.

Noah’s Heart, Çin’de iOS ve Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur. Daha önceki haberimizde detaylı olarak bahsetmiştik , özellikle Rus lokalizasyonu ile global beta testi hakkında. Gerçek şu ki, Çince versiyonda bile, arayüz kısmen İngilizce’ye çevrilmiş ve küresel CBT başvuruları resmi web sitesinde kapatılmıştır. Bu, beklemenin uzun olmadığı anlamına gelir.

Yazma sırasında, Noah’s Heart, Macera oyunları için App Store’da 1 numara. Geliştiriciler, doğrusal olmayan bir oyun deneyimi, kahramanın seviye atlama özgürlüğü ve sınıf kısıtlaması olmayan bir açık savaş sistemi sunar. Muhtemelen ne tür bir silah tuttuğunuza bağlıdır. Peki, her çim ve ağaç yaprağına dokunabileceğiniz dünyayı keşfetmeden nerede? Ve bir kanca yardımıyla ağaçların yüksek çıkıntılarına ve taçlarına tırmanma yeteneği, gizli hazineleri bulmanızı ve düşmana hızla yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Download Android APK

Download iOS (App Store Çin)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.