AndroidGenel

Ayaneo Pocket S tanıtıldı en güçlü Android taşınabilir konsolu

Ayaneo Pocket S gücünü Snapdragon G3x Gen 2 platformundan almaktadır. Android’in en günçlü el konsolu olarak tanımlanmaktadır.

Ayaneo, en son ve en güçlü taşınabilir yonga setini kullanıyor. Qualcomm’un Snapdragon G serisinin en üst seviyesini temsil eden yeni bir Android elde taşınabilir cihaz çıkarmaktadır. Ayaneo Pocket S’nin ne zaman piyasaya sürüleceği hala bilinmemektedir. Ancak özellikle Ayaneo’nun en iyi taşınabilir oyun konsollarının hepsinin Windows tabanlı olduğu düşünülmekteydi. Bu oldukça heyecan verici bir durumdur.

Ana cazibe noktası, Pocket S’nin hedeflediği amacı tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmış Snapdragon G3x Gen 2 yonga seti. Donanım hızlandırmalı ışın izleme yetenekleriyle, güçlü bir makine olabileceği düşünülmektedir. Elbette güçlü Android oyunlarını indirebilirseniz.

Sony Playstation Portal‘ın çıkış tarihi söylentileri vardı. Android tabanlı taşınabilir cihaz alanında pek çok büyük isim göze çarpmamaktadır. Tabii G3x’in ne kadar performans gösterdiği veya Ayaneo’nun yeni taşınabilir el cihazıyla ne kadar iyi entegre olduğu hala bilinmemektedir. Elbette en kısa sürede bunları test edeceğiz.

Ayaneo Pocket S el konsolunun satışa sunulma tarihi henüz bilinmemektedir.

Daha fazla detay için ürünün resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.