AndroidiOS

Legendary Larry Android ve iOS için indirilebilir

Legendary Larry, “ücretsiz Unity” grafiklerine sahip bir mobil oyundur. Geliştiriciler, motora yeni zombi türlerini gösterdikleri küçük ara sahneler eklediler. Manuel kontrol, bu hem yürüme hem de atışla nişan alma için geçerlidir.

Legendary Larry, iOS ve Android’de ve hatta Türkiye’de mevcuttur. Oyun seviyelere ayrılmıştır ve aralarında ana karakter, ortağı ile bir haberci aracılığıyla konuşuyor. Seviyeler ilerledikçe, oyuncular seviye atlar ve ganimet kutularının kilidini açar.

Efsanevi Larry’nin aynı tür seviyelere sahip olması üzücü – sadece askeri üssün hizalaması değişiyor, ancak artılardan sırları, tuzakları ve basit bulmacaları görebilirsiniz . Ayrıca motosikletlerde ve patlayıcılarla zombileri beklemeye değer.

Legendary Larry’nin yazarlarının planladığı gibi, Larry’nin sınıf arkadaşlarını, aşkını ve hatta yeminli bir düşmanını bulup kurtarmanız gerekiyor. Yavaş yavaş, oyuncular yeni silahların, ekipmanların ve becerilerin kilidini açabilecekler. Toplamda, 3 zorluk seviyesi ile 25 farklı konum sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.