Android

Off The Road

Yeni açık dünya off-road sürüş simülatörü burada! Yoldan çıkmanın zamanı geldi! Android ve iOS cihazlarınız için yükleyebileceğiniz ve yüksek grafiklerde açık bir dünyada hem görev yaparak hem de etrafı keşfederek sürüş deneyimi yaşayabileceksiniz.

Translate/Çeviri

Kendi açık dünyanızın tepelerinde teçhizatınızı sürün, bir tekneye gidin ve adaları keşfedin, bir helikopter seçin ve dağların tepesine serbestçe uçun ya da huzurlu bir yürüyüşe ihtiyacınız varsa yürüyün.

Para kazanmak ve arabanızı yükseltmek için zorluklar atın. Daha güçlü, daha hızlı, daha harika görünmesini sağlayın!
Seviye kazanmak ve harika ödüller almak için tecrübe puanları kazanın.

[DRIVE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE] Arabanızın vincini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, hiçbir şey sizi durduramaz. Doğru halat fiziği sayesinde kablo ipi gerçekçi şekilde davranır. Tekneleri deniz yoluyla seyahat edebilir veya herhangi bir yere kolayca ulaşmak için bir helikopter uçabilirsiniz.

[SİMÜLASYON] Araçlar için gerçekçi hasar modeli. Düşüyor, çarpışmalar aracınızın şasisini deforme ediyor. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke bağlı olarak deforme olur. Simüle su dalgaları, yüzdürme gücü vb.

[ZORLUKLAR] Checkpoint Hunt zorluklarını yenmek için hızlı olmaya çalışın, Pathfinder zorluklarındaki kontrol noktalarına ulaşmak için sürüş becerilerinizi kullanın. Nakliye zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın!

[TAŞIMA] Malzemeyi varış yerlerine taşımak için römorkları kullanın ya da dünyadaki nesnelere eklemek için vinci kullanın ve serbestçe sürükleyin.

[ARAÇLAR] 4×4 araba, kamyon, off-road behemoths, tekneler, helikopterler sür!

Özellikler:
-Güzel güzel manzaralar
-8 araba kilidini açmak ve sürmek
-Driveable tekneler, helikopterler
-Yeni
arabaların kilidini açmak için -Kollect kart paketleri
-Tek koleksiyonları -Fiziksel
simüle su

İnceleme Videosu

 

hazırlanıyor

▶ Download Android: TIKLA

▶ Download iOS: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.