MinecraftMinecraft Java

PojavLauncher hakkında bilmeniz gereken herşey Mod kurma, Shader kurma, Ram ve Performans ayarı

Android için Minecraft Java sürümünü mobil cihazlar üzerinden oynamaya imkan veren PojavLauncher hakkında mod nasıl kurulur, shader nasıl kurulur, ram, performans ve grafik ayarı nasıl yapılır hepsini anlatıyorum.

PojavLauncher Android için Google Play Store üzerinden indirmek mümkün olsada, iOS için işler hem biraz karışık hem de bir hayli zor. Çünkü iOS cihazlarda PojavLauncher App Store üzerinden indirilemediği için bazı zorlu alternatif yöntemler uygulanması gerekecek. Ancak yinede bunu bütün iOS versiyonlarında yapmanız mümkün olmayacak.

Pojav Launcher iOS indirme ve kurulum talimatları için github üzerinde detaylı bir anlatım var. Şu linkten ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sadece Android için PojavLauncher kurulum ve yöntemleri anlatılacaktır. İşte bunun içinde sizlere detaylı olarak öğretici bir video hazırladım. Video tam olarak 46 dakika kadar uzun bir süreye sahip olsa da, ilk kez PojavLauncher uygulamasını yükleyecekler için geniş bir rehber sunuyor.

Aşağıdaki oynatıcıdan videoyu izleyerek PojavLauncher hakkında mod kurma, shader kurma dahil herşeyi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.