AndroidiOS

Once Be Human Duyuruldu Android, iOS

Yayıncı NetEase Games, Once Be Human oyununu gösterdi. Biraz Death Stranding’i andırıyor, ancak sunum açısından korkunç bir korku.

Once Be Human, doğrudan Çin’den akıllı telefonlarda piyasaya sürülebilecek yeni bir projedir; bu doğrulanmış bilgi olmasa da. Elimizdeki tek ipucu, NetEase Connect 2022 sunumunda gösterilen kısa bir fragman . İçinde bir kadın, yavaş yavaş patlayan ve hemşiresini öldüren uzaylı bir yaratığa ninni söyler . Belki bundan sonra canavar vücuduna girer veya bağımsız bir hayata başlar.

Fragmandan Once Be Human’da grafiklerin ne olacağını anlamak zor. Bu muhtemelen fütüristik bir ortama ve korku unsurlarına sahip bir hayatta kalma uzmanıdır. Oyun, insanlığın başka bir uzaydan Dünya’ya giren canavarlar nedeniyle neslinin tükenme eşiğinde olduğu 2052 yılı civarında gerçekleşir. Avcılar – süper güçleri olan insanlar – onlara karşı çıkmalılar. Daha fazla bilgiyi Haziran ayında Oyun Yaz Konferansı sırasında öğreneceğiz.

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.