AndroidiOS

Rainbow Six Mobil Kapalı Alfa Soru ve Cevaplar

Rainboe Six Mobile oyununun Kapalı Alfa sürümü hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada.

Kapalı Alfa ne zaman başlıyor?

Kapalı Alfa 3 Mayıs’ta başlıyor.

 

Kapalı Alfa’ya nasıl kayıt olabilirim?

Kapalı Alfa’ya ve gelecekteki testlere katılma şansı için şimdi https://rainbowsixmobile.com/signup adresinden kayıt olabilirsiniz . Geçerli bir Ubisoft hesabına ihtiyacınız olacak ve hesabınız yoksa kayıt sayfasından oluşturabilirsiniz.

 

Hangi ülkeler Kapalı Alfa için uygundur? Rainbow Six Mobile bölgemde ne zaman kullanıma sunulacak?

Kapalı Alfa, coğrafi olarak Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Kanada ile seçilen katılımcılarla sınırlı olacaktır. Yaklaşan dağıtım bölgeleriyle ilgili güncellemeleri kaçırmadığınızdan emin olmak için https://rainbowsixmobile.com/signup adresinden kaydolmanızı öneririz . Ayrıca Discord’a gidebilir ve resmi topluluğumuza katılabilirsiniz.

 

Kapalı Alfa sırasında desteklenen oyun içi diller nelerdir?

Bu aşamada mevcut diller İngilizce, Fransızca, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası ve Japoncadır.

 

Hangi cihazlar oynamak için uygundur?

Rainbow Six Mobile, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir oyun olacağından, Kapalı Alfa’ya katılmak için bir Android cihaza ihtiyacınız olacak. Bu aynı zamanda Konsol veya PC ile çapraz oynamaya izin verecek çapraz platform özelliği olmayacağı anlamına gelir.

 

Seçildiğimi nasıl bileceğim?

Seçilirse, e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz. Seçilen tüm katılımcılar, oyunu indirmek için benzersiz bir kod alacaktır. Sadece kayıt olan ve davetiyeyi alan kişiler oyunu indirip cihazlarına başlatabilecekler.

 

Oyun içeriğini paylaşabilir miyim?

Evet, deneyiminizi herkesle paylaşmanızı ve tartışmanızı öneririz!
Lütfen bunun hala oyunun devam eden bir sürümü olduğunu unutmayın. Kapalı Alfa sırasında sunucu kararlılığı, eşleştirme, oyun mekaniği, botlara karşı oynama veya görsel hatalar gibi sorunlarla karşılaşabileceğinizi biliyoruz ve bu testi bu sorunları belirlemek için kullanıyoruz. Ekibimiz, lansmanda mümkün olan en iyi oyuncu deneyimine sahip olmanızı sağlamak için çok çalışıyor.

 

Kapalı alfa sırasında hangi içerikler mevcut olacak?

Bu teknik test, temel oyun mekaniğine odaklanacak. İlerleme ve özelleştirme sistemleri gelecekteki bir aşamada test edilecektir. Kapalı Alfa sırasında oyuncular en fazla 16 Operatör deneyebilecek ve ikonik Rainbow Six haritalarından ikisinde rekabet edebilecekler. Test aşamasında iki oyun modu olacak ve katılımcılar bir arkadaş listesi oluşturup birbirleriyle takım oluşturabilecekler.

 

Oyun çıkışında daha fazla içerik olacak mı?

Emin ol! Çıkış tarihine yaklaştıkça, Rainbow Six Mobile dünyasında yolunuza çıkan tüm heyecan verici şeyleri açıklayacağız.

 

Kapalı Alfa 7/24 oynamaya açık olacak mı?

Evet, sunucular 7/24 açık olacaktır. Kapalı Alfa sırasında her zaman oynayabilirsiniz. Eşzamanlı bağlı oyuncuları en üst düzeye çıkarmayı hedefleyeceğimiz temel oyun saatleri hakkında daha fazla bilgi almak için Discord’da bize katılın .

 

İlerlemem kaydedilecek mi?

Kapalı Alfa katılımcılarının oyunu deneyimlemek için zamanı olacak. Ancak, bu erken bir test aşaması olduğundan, istatistikler kaydedilmeyecek veya bir sonraki aşamaya taşınmayacaktır.

 

Geliştirme ekibine nasıl geri bildirim sağlayabilirim?

Oyuncu deneyimi projemizin merkezinde yer alıyor. Oyunu mümkün olan en iyi şekilde şekillendirmemize yardımcı olmak için geri bildiriminize ihtiyacımız var ve sizden hızlı bir oyun içi anket aracılığıyla deneyiminizi paylaşmanızı isteyeceğiz. Herhangi bir sorunu destek ekibimize bildirmek için resmi Discord Sunucumuza da katılabilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.