AndroidiOS

Outerland (Project Stars) Yeni Test Sürümü

Yayıncı Tencent Mobile, Outerland (Project Stars) için başka bir CBT başlattı . Yerler sınırlı olduğundan istemciyi indirmek için acele edin.

Outerland (Project Stars), ABD’de beta testinde olan, ancak yalnızca Android’de olan akıllı telefonlar için bir uzayda hayatta kalma oyunudur; iOS sürümü desteklenmiyor. Yine de oynamak istiyorsanız Tencent, PC’nizde bir Android öykünücüsü kullanmanızı önerir. Sunucular 11 Temmuz’da kapatılacak, bu yüzden şimdi oynayabilirsiniz, ancak bugün 27 Haziran olan kaynak yükleme sorunları nedeniyle geliştiriciler bakım sırasında erişimi geçici olarak devre dışı bırakabilir.

30 Haziran’dan önce Outerland’i (Project Stars) kurmak için zamanınız yoksa, girmek için bir aktivasyon koduna ihtiyacınız olacağını, onu almamızın olası olmadığını unutmayın. Bağış yapmak istemeyenler için iyi haberler var – test sürümü uygulama içi satın alımları desteklemiyor. Ve yeni başlayanlar için küçük bir ipucu – Grassland Ecology biyomuna girin, 1-10 seviyeleri için tasarlanmıştır. Ardından, bir ev inşa etmek için hemen kaynakları toplayın ve daha karmaşık öğeler oluşturmak için teknoloji dalını yükseltin.

Project Stars, size keşif, inşa etme, zanaatkarlık ve dövüş dahil olmak üzere çeşitli oynanış biçimleri sunan bir açık dünya bilimkurgu sandbox oyunudur. Arkadaşlarınızla evreni dolaşın ve yepyeni bir dünya keşfedin.

 

▶ Muhteşem Bir Yıldızlararası Seyahat ◀
Kendinizi gizemli siyah zaman-uzayına bırakın. Eşsiz küresel harita size kusursuz bir uzay yolculuğu deneyimi sunar. Bu yaşanabilir gezegenlerden birine inmeye ve Beia Galaxy’de kalbinizin ve ruhunuzun evini bulmaya hazır olun.

 

▶ Hayal Gücüyle İnşa Etme ve Üretme ◀
Sanal alan oyunu size büyük ölçüde yaratıcılık ve etkileşimde bulunma özgürlüğü sunar. Kendi üssünüzü, silahlarınızı, araçlarınızı, hatta köprülerinizi ve yollarınızı sıfırdan oluşturabilirsiniz. Şu andan itibaren, sana dünyayı istediğin gibi düzeltme gücü verilecek.

 

▶ Harika Görsel Zevkle Keşif ◀
10’dan fazla ekosistem türü, yüzlerce hayvan ve bitki türü, engebeli araziler, göz kamaştırıcı aurora ve diğer işleme efektleri, keşiflerinizin her birini yepyeni bir hale getirecek. Manzaranın tadını çıkarırken, gezegenlerde yaşamınızı sürdürmek için yeterli kaynakları toplamayı unutmayın.

 

▶ Uzaylı Yaratıklara Karşı Savaş ◀
Büyüleyici görünüme her zaman bilinmeyen tehlikeler eşlik eder. Gezegenlerin üzerinde vahşi uzaylı yaratıklar görülüyor ve onları görmezden gelmek size çok pahalıya mal olacak. Tehlikeli ortamda hayatta kalmak için kendinizi silahlar, savaş kıyafetleri ve kılıflarla donatın. Unutma, hiçbir zaman gardını düşürme.

 

Siatem Gereksinimi (test sürümü için)

OS Android 4.1 veya üzeri
CPU: 1.6GHz (dört çekirdekli) veya üzeri
RAM: 2.0GB veya üzeri

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.