Road Redemption Mobile, iOS’ta yayınlandı. Android için beklemede

Road Redemption Mobile, farklı haritalarda motosiklet sürdüğünüz, görevleri tamamladığınız ve diğerlerini yendiğiniz bir PC bağlantı noktasıdır. Önceki haberlerde bu oyun hakkında daha fazla yazdık. Yani, şimdi iOS’ta ve hatta Türkiye’de mevcut, ancak haberi yaarken halen Google Play’de ön kayıt olarak görünüyor.

Road Redemption Mobile’ın premium bir oyun olduğunu unutmayın, sadece ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyuncuların izlenimlerine gelince, bu projeye “Road Rash’in manevi halefi” diyorlar, ancak artık değil – Road Redemption Mobile, PC’de çok kötü görünüyordu ve akıllı telefonlarda, konumlar neredeyse tek bir dokudan oluşuyor.

Road Redemption Mobile’ın iyi tarafları da vardır – kontrolü kolaylaştırmak için (ve ekranda çok sayıda işlem düğmesi vardır), eğitim sırasında size zorlu dönüşleri geçerken otomatik frenlemeyi etkinleştirip etkinleştirmemeniz veya hatta otomatik yönlendirmeyi etkinleştirip etkinleştirmemeniz sorulur. Eh, “daha sert” iseniz, o zaman gamepad desteği var.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.