AndroidiOS

Road Redemption Mobile, iOS’ta yayınlandı. Android için beklemede

Road Redemption Mobile, farklı haritalarda motosiklet sürdüğünüz, görevleri tamamladığınız ve diğerlerini yendiğiniz bir PC bağlantı noktasıdır. Önceki haberlerde bu oyun hakkında daha fazla yazdık. Yani, şimdi iOS’ta ve hatta Türkiye’de mevcut, ancak haberi yaarken halen Google Play’de ön kayıt olarak görünüyor.

Road Redemption Mobile’ın premium bir oyun olduğunu unutmayın, sadece ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyuncuların izlenimlerine gelince, bu projeye “Road Rash’in manevi halefi” diyorlar, ancak artık değil – Road Redemption Mobile, PC’de çok kötü görünüyordu ve akıllı telefonlarda, konumlar neredeyse tek bir dokudan oluşuyor.

Road Redemption Mobile’ın iyi tarafları da vardır – kontrolü kolaylaştırmak için (ve ekranda çok sayıda işlem düğmesi vardır), eğitim sırasında size zorlu dönüşleri geçerken otomatik frenlemeyi etkinleştirip etkinleştirmemeniz veya hatta otomatik yönlendirmeyi etkinleştirip etkinleştirmemeniz sorulur. Eh, “daha sert” iseniz, o zaman gamepad desteği var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.