AndroidiOS

PC için çıkışını yapan Battle Teams 2 oyunu Android ve iOS için de hazırlanıyor

Battle Teams 2, alternatif bir gelecekte geçen ücretsiz bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Şuanda PC için indirip oynamaya hazırsınız. Ancak Mobil için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Kıyamet sonrası döneme dalmış haritalarda dinamik savaşlara ve büyük ölçekli savaşlara katılın. Çok fazla içerik ve çeşitli oyun bulacaksınız!

Oyun hakkında

Yeni ücretsiz çevrimiçi nişancı oyunu Battle Teams 2’de dinamik savaşlar ve heyecan verici çatışmalar sizi bekliyor.

Heyecan verici PvP savaşları

Çok sayıda mevcut oyun modu bulacaksınız. Bunların arasında klasik takım savaşı ve gelişmiş yağma sistemi ve özel becerilerle kraliyet savaşı yer alıyor.

Atmosferik ortam ile güzel grafikler

Konfigürasyonunuza bağlı olarak, en basitinden en ilerisine grafiklerle oynayabilirsiniz – güzel görseller ve alternatif bir geleceğin tarif edilemez atmosferi dahildir!

Büyük miktarda içerik

Etkileyici bir silah cephaneliği, ayrıntılı kişiselleştirme ve atmosferik ortamlara sahip birçok harita. Her biri kendi yolunda benzersizdir – düşmanın sizi şaşırtmaması için onları dikkatlice inceleyin.

Neyi beğendiğini seç ve kazan!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.