Android

Ultimate Fishing Mobile Balık tutma simülasyon oyunudur

Ultimate Fishing Mobile ile gerçek bir balıkçı olacaksınız. Oyun şuan için sadece Android platformu için bulunmaktadır.

Ultimate Fishing Mobile, adını taşıyan mobil oyunun Filipinler Google Play’deki erken erişim aşamasında bulunduğu bir balıkçılık simülatörüdür. Bu oyun, reklamlar ve oyun içi satın almalar içeren bir F2P (ücretsiz oyna, içerik satın al) türünde bir oyuna örnektir.

Ultimate Fishing Mobile’da oyuncular, balık tutmak için birçok farklı lokasyondan biri tarafından seçilebilecektir. Bu lokasyonlarda hem bir tekne üzerinde gezinilebilecektir hem de en iyi balık tutma noktaları bulunabilecektir.

Ultimate Fishing Mobile’daki balık avı, QTE (Hızlı Zamanlı Etkinlik) olayları ve ekranın üzerine hassas dokunuşlarla yapılan minik oyunlar şeklinde sunulmaktadır. Bu oyunlarda amaç, inatçı balığın olta üzerinde tutulabilmesi için doğru anlarda ekrana dokunmaktır.

Geliştiriciler, birçok farklı balık türü, turnuvalar ve mevsimsel içerik gibi özelliklerin yer aldığı söylemektedir. Böylece oyuncular rekabetçi bir şekilde yarışabilirler ve en iyi balıkçının kim olduğu belirlerler.

Ultimate Fishing Mobile’ın Özellikleri:

  • 5 farklı balık avı haritasının bulunması
  • Gündüz ve gece döngüsü sistemi
  • 2 farklı balık avlama yönteminin olması
  • Haftalık turnuvaların düzenlenmesi
  • Karakter ve olta geliştirmeleri için yeteneklerin kullanılabilir olması
  • Çok oyunculu maçların oynanabilmesi

Balık tutma işlemi sırasında oyuncular, koleksiyonlarını genişletecekler, deneyim kazanacaklar ve oyun içi paraları kazanabileceklerdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.