Android Uygulamalar

Photo Compress & Resize Lit Photo

Fotoğraf Sıkıştır ve Yeniden Boyutlandır, resim boyutunu veya çözünürlüğünü hızla azaltmanıza yardımcı olur. Görüntülerinizi, kalite ve dosya boyutunda mükemmel bir denge ile optimize edin. Lit Photo, fotoğraflarınızı kırpmak ve döndürmek için kullanımı kolay bir uygulamadır.

Fotoğraf Sıkıştır ve Yeniden Boyutlandır, fotoğraflarınızın dosya boyutunu azaltmak için akıllı kayıplı sıkıştırma teknikleri kullanır. Görüntüdeki renk sayısını seçici olarak azaltarak, verileri depolamak için daha az bayt gerekir. Etkisi neredeyse görünmez ama dosya boyutunda çok büyük bir fark yaratıyor! Yeniden boyutlandırılan resimleri manuel olarak kaydetmeniz gerekmez, çünkü bunlar otomatik olarak ‘LitPhoto’ adlı ayrı bir klasöre kaydedilir ve yerleşik Galeri uygulamasıyla erişilebilir. Resim boyutunu hızla azaltmak istiyorsanız, Lit Photo mükemmel bir seçimdir. .

Resmin istenmeyen kısımlarını kaldırmak için kırpma işlevini kullanın ve fotoğrafınızı daha iyi ayarlamak için mevcut en boy oranı arasından seçim yapın. Bu fotoğraf kırpma aracı, resimlerin kenarlıklarını kırpmak için google play store fotoğraf kırpma aracı arasında en iyisidir ve görüntüyü keskinleştirebilirsiniz.

Fotoğraf Sıkıştırma, fotoğrafları sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmadan önce fotoğrafları sıkıştırmanıza yardımcı olur. Ekli fotoğraflarla e-posta gönderdiğinizde, genellikle e-postanın ileti boyutu sınırını aştığını görürsünüz. Örneğin, e-posta hesabınız 5 megabayta (MB) kadar mesaj göndermenize izin veriyorsa ve eke sadece iki resim eklerseniz (bugünün bir telefon veya tablet kamera tarafından çekilmiş resimleri yaklaşık 5 veya 8 MB’dir), muhtemelen en büyük mesaj boyutu. Bu durumda, bu resim yeniden boyutlandırma uygulaması çok yararlıdır, çünkü çoğu e-posta hesabıyla ilişkili maksimum mesaj boyutu sınırlarını aşmamak için yardımcı olur. E-postayı oluşturmadan önce resimleri sıkıştırın ve ardından çok daha küçük fotoğrafları ekleyin.

Akıllı Resim Düzenleyici Özellikleri:
* Toplu sıkıştır (birden fazla fotoğraf sıkıştır)
* Orijinal resimler etkilenmez, resimler otomatik olarak ‘LitPhoto’ dizinine kaydedilir.
* Sıkıştırılmış fotoğrafların kalitesi ve isteğe bağlı sıkıştırma kalitesi
* Fotoğrafı saat yönünde 90 ° döndürün ve ardından fotoğrafı kırpın
* Yakınlaştırma / hareket için parmağınızı kullanın, fotoğraftaki kırpma alanını döndürün
* Sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşın:
e-posta veya kısa mesaj yoluyla gönderildi
sosyal medyada paylaşıldı (Instagram, Facebook, Flickr, Google+, KakaoTalk, vb.)
* Basit UI ile kullanımı kolay, tarama ve fotoğraflarınızı kolayca işlemek

Telefonunuzda inç başına binlerce mega piksele sahip yüksek çözünürlüklü bir kamera olması harika, ancak fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza gönderemiyorsanız, telefonunuzu ve şarj cihazınızı salyangoz posta kutusuna da atabilir ve telefonunuza gönderebilirsiniz. arkadaş, değil mi? Bir daha asla! Fotoğraflarınızı hemen küçültün ve paylaşın! Çocuklarınızın, konserlerin ve hatta kaçmayanların resimleri… Küçültün ve paylaşın!

[appbox googleplay com.vinson.shrinker]

Download/İndir

İlgili Makaleler

13 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.