Android

Iron Hero 2 Android APK

Cep telefonlarında şimdiye kadar yapılmış en iyi Iron Hero dövüş eylemi sonunda çıktı!

SÜPER KAHRAMAN MÜCADELE BECERİLERİNİZİ EĞİTİN
AAA konsol oyunu gibi tam 3 boyutlu ortamda erkek kahramanı kontrol ediyorsunuz. Demir dövüşü aksiyon oyunu tamamen yeni bir motorda yapılır ve suç çeteleri şehrinde gerçekleşir. Zalim suç lordları şehre saldırdı ve demir süper kahramanınız mafyayı yenmeli! Sivillerin yardımınıza ihtiyacı var, ancak polis veya ordu güçleri gangster mafya patronlarıyla savaşamıyor. Hiç şansı yok ve şehir mahvolacak, ama işte gerçek bir demir süper kahraman savaşçısı olarak buradasın! İnsanların sokaklardaki tüm haydutlarla savaşmana ihtiyacı var. Öyleyse, en iyi örümcek kahraman dövüş oyunlarından birinde şehirdeki patronları yenmek için bir süper kahraman ol!

Bir erkekten daha fazlası olmak için yeni avantajların, inanılmaz pasif ve aktif demir süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın! Erkeğinizin öfkesini ahlaksızlık şehrinin sokaklarında salıverin!

[appbox googleplay com.starplay.iron.fighter3d]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.