AndroidiOSMobil Oyunlar

Planet: Reboot Eylül’de sonkez beta testine girecek

Planet: Reboot son kez beta testine girecek ve daha sonra resmi çıkışını yapacaktır. Biz onu Project Arrival olarak bilmekteyiz.

Mobil hayatta kalma uzmanı Planet: Reboot, son beta testine hazırlanıyor. Eylül ayında Çin’de iOS ve Android’de piyasaya sürülecektir. Önceki test 21 Ağustos’ta sona erdi.

Planet: Reboot’un test edilmesine ilişkin daha fazla bilgi daha sonra duyurulacaktır. Şu anda oyun, Çin sitesi 3839‘daki ön kayıtlara göre 23. sırada yer alıyor. 610.000 kişi tarafından “rezerve edilmiştir”.

Planet: Reboot’un geliştiricileri, test uzmanlarından alınan geri bildirimlere göre oynanışı iyileştireceklerdir. Ayrıca gerçek oyuncular da dahil olmak üzere düşmanları seviyelendirmek ve yenmek için bağışın önemini azaltacaklardır.

Bu arada, Hong Konglu oyuncular App Store üzerinden Planet: Reboot’u oynayabilirler. Oyun, bu pazarda ilk 183 sıraya ulaştı. Yayıncı: Nuverse Games.

Oyunun çıkışının ardından oyuncular farklı gezegenlerden kaynaklar toplayacaklar, birlikte yerleşim yerleri oluşturacaklar ve nadir ekipmanlar elde etmek için boss baskınlarına katılacaklar. Ayrıca açık dünyada hızlı seyahat etmek için uzay gemileri de inşa edebileceklerdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.