Android

Project: Arrival

Yepyeni AAA Dereceli kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu Project: Arrival geldi! Bundan bir asır sonra bu fütüristik bilim kurgu dünyasına adım atan ilk oyuncu olun!

2102 yılına geri dönersek, Dünya’da devrim niteliğinde bir enerji kaynağı olan “REFA” yaratılmış, bu da Dünya’da yeni bir enerji ve teknoloji devrimi çağına yol açmıştır. Ancak, refah sadece birkaç yıl sürdü. Bu son derece gelişmiş insan uygarlığı, farkında olmadan kana susamış bir uzaylı ırkının dikkatini çekti. 2122’de, uzaylı kruvazörlerin Armadası Dünya’ya indi ve bu, “Özgürlük Savaşı” olarak bilinen uzun ve dolambaçlı bir yıldızlararası savaşın başlangıcını işaret etti. Sonunda, insanlık uzaylı istilasına direnmeyi başardı, ancak korkunç bir bedel karşılığında. Ancak savaşın Dünya’ya verdiği zarar geri döndürülemez ve medeniyet şimdi kıyametin eşiğinde: Şehirler toz kraterlerine yıkıldı, mutant yaratıklar yaygınlaştı, ekosistem bozuldu ve doğal enerji kaynakları tükendi… Medeniyet düzeni çöktü.

Şimdi, insanlığın kaderinin dengede olduğu ve medeniyetin geleceğinin tamamen belirsiz olduğu bu kıyamet sonrası dünyaya gireceksiniz. Bu paramparça dünyada hayatta kalanlardan biri olarak, zorlukların üstesinden gelmek ve hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaksınız. Tehlike her köşede pusuda. İnsan uygarlığının geleceğini yeniden alevlendiren kıvılcım olacak mısınız?
Bu bilinmeyen gelecek dünyaya girin ve insanlığın kurtarıcısı olun!

ÖZELLİKLERİ
Kıyamet Sonrası Bir Bilim Kurgu Macerasına Atılın
Geleceğe Hoşgeldiniz! En iyi sırları toplamak için mutantlarla dolu uzaylı uzay aracı enkazına gizlice girin, siberpunk Kasabalarında parıldayan neon ışıkları altında tanklarla yarışın ve en vahşi kabuslarınızın ötesine geçen mutant devlerle karşılaşın.
MUHTEŞEM GERÇEKÇİ AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN
Gündüz ve gece döngüsü boyunca dinamik havaya sahip vadiler, ormanlar, çöller ve sulak alanlar gibi ondan fazla çeşitli ortam vardır. Sizi oyun dünyasına çeken muhteşem kalıntıları ve fütüristik sarayları keşfedin.
ETKİLEYİCİ GERÇEK HAYAT HAYATTA KALMA DENEYİMİ
Bu kırık dünyada hayatta kalmak hiç bitmeyen bir meydan okumadır. Her zaman tüm olasılıklara hazırlıklı olmanız ve vücut göstergelerinizi yakından takip etmeniz gerekir. Midenizi dolu tutun, optimum sağlıkta kalın ve savaşa hazır olun.
FÜTÜRİSTİK YÜKSEK TEKNOLOJİ SİLAHLARIYLA MÜCADELE
Eşsiz yeteneklere sahip yüzlerce son teknoloji silahtan yararlanın. Mutant devleri yenmek için bu gelişmiş silahları kullanın ve büyük ödüller kazanın. Kendinizi daha da güçlü kılmak için kendi ekipmanınızı toplayın ve yaratın.
İDEAL EVİNİZİ SIFIRDAN YAPIN
Dışarıda hayat zor, hayatta kalanların her zaman ev diyebilecekleri bir yere ihtiyacı var. İnşaat sistemi aracılığıyla, vatanınızı inşa etmek ve yeni mobilyalar yaratmak, gerçekten sizin olan bir vatan yapmak için planları kullanabilirsiniz.
DAHA EŞSİZ VE EĞLENCELİ OYUN
Mağazada daha heyecan verici bir oyun var ve bunu kendiniz keşfetmenizi dört gözle bekliyoruz. Son olarak, Project: Arrival’ı daha da iyi hale getirme konusundaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz!

*Proje: Varış şu anda Kapalı Beta Test sürecindedir. En son bilgiler için Sosyal Medya hesaplarımızı kontrol edin! Ve yine, geliştirme ekibimiz sizden haber almak istiyor!
▶ Facebook: https://www.facebook.com/ProjectArrival
▶ Discord: https://discord.gg/BJBEB9hRjb

İnceleme Videosu

APK Olarak İndirmek

  • Öncelikle Aşağıdaki 1. linkten oyunun kendisini indirin
  • İndirdiğiniz oyun .apks uzantılı olduğu için normak.apk dosyası yükler gibi yükleme yapamazsınız
  • Bunun için aşağıdaki 2. linkten Split APKs Installer isimli uygulamayı indirin
  • Split APKs Installer isimli uygulamayı açın ve .apks yükle seçeneğine dokunun
  • Dahili depolama seçeneğini kullanarak oyunu indirdiğiniz dizini bulun ve içerisine girin
  • Oyununuz göründüyse üzerine dokunun ve kurulum işlemini başlatın.

 

  1. Link: Download Android APK (Telegram)
  2. Link: Split APKs Installer

 

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Download iOS (Yakında…)

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.