AndroidiOS

Alto’s Odyssey’nin yaratıcıları Lucky Luna oyununu yayınladı

Yayıncı Netflix , akıllı telefonlar için başka bir proje olan Lucky Luna’yı başlattı. İOS ve Android’de oynanabilir, ancak her yerde oynanamaz.

Son zamanlarda Netflix ciddi oyunları ezmeye başladı – Assassin’s Creed Project Jade , Valiant Hearts 2 ve şimdi – Lucky Luna. İkincisinin adı yabancı olabilir, ancak Alto’s Odyssey’nin yaratıcılarının bunu geliştirdiğini bilin . Netflix hizmetleri genellikle bu ülkede mevcut olmadığından proje akıllı telefonlarda zaten mevcut.

Fragmana dayanan Lucky Luna, hikayenin çevre ve karakterin eylemleri aracılığıyla anlatılması anlamında sessiz bir platform oyunudur. Madeni para toplayacak, engelleri aşacak ve hatta bir yusufçuk üzerinde uçacaksınız. Belki de Lucky Luna’nın yaratıcıları , yerel seviyeler tuzaklarla dolu olduğundan ve onları hızlı bir şekilde geçmeniz gerektiğinden, Sonic the Hedgehog ile ilgili bir dizi oyundan ilham almıştır.

Lucky Luna’yı oynayanlar, yumuşak kontrolleri ve birçok sırrı not eder. Yalnızca Reddit kullanıcıları , cihazınızın İnternet bağlantısını kaybederse oyuna devam edemeyeceğinizi bildirir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.