Alto’s Odyssey’nin yaratıcıları Lucky Luna oyununu yayınladı

Yayıncı Netflix , akıllı telefonlar için başka bir proje olan Lucky Luna’yı başlattı. İOS ve Android’de oynanabilir, ancak her yerde oynanamaz.

Son zamanlarda Netflix ciddi oyunları ezmeye başladı – Assassin’s Creed Project Jade , Valiant Hearts 2 ve şimdi – Lucky Luna. İkincisinin adı yabancı olabilir, ancak Alto’s Odyssey’nin yaratıcılarının bunu geliştirdiğini bilin . Netflix hizmetleri genellikle bu ülkede mevcut olmadığından proje akıllı telefonlarda zaten mevcut.

Fragmana dayanan Lucky Luna, hikayenin çevre ve karakterin eylemleri aracılığıyla anlatılması anlamında sessiz bir platform oyunudur. Madeni para toplayacak, engelleri aşacak ve hatta bir yusufçuk üzerinde uçacaksınız. Belki de Lucky Luna’nın yaratıcıları , yerel seviyeler tuzaklarla dolu olduğundan ve onları hızlı bir şekilde geçmeniz gerektiğinden, Sonic the Hedgehog ile ilgili bir dizi oyundan ilham almıştır.

Lucky Luna’yı oynayanlar, yumuşak kontrolleri ve birçok sırrı not eder. Yalnızca Reddit kullanıcıları , cihazınızın İnternet bağlantısını kaybederse oyuna devam edemeyeceğinizi bildirir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.