AndroidiOSMobil Oyunlar

Project BloodStrike son beta sürümünü indirin

Project BloodStrike, Warzone Mobile’ın hemen ardından geliyor. Yeni sürüm Android ve iOS’da mobil için son derece optimize edilmiştir.

Project BloodStrike, NetEase Games‘ten bir battle royale oyunudur. Geliştiriciler, projeyi “Warzone Mobile‘ın halk versiyonu” olarak konumlandırıyor. Tüm bunlar, oyunu PUBG Mobile veya New State Mobile’a yaklaştıran daha az gerçekçi grafikler sayesinde.

Oynanış videosunu izleyebilirsiniz ve değerli görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Project BloodStrike bugün, 17 Haziran’da son beta testinde. iOS, Android ve PC’de test ediliyor. PC sürümü bağlantıdan indirilmeli veya iOS oyuncuları TestFlight kullanmalıdır. Android oyuncuları ise en şanslı olanlardır; test sürümü, Rusya Federasyonu da dahil olmak üzere birçok ülkede Google Play Store üzerinde mevcuttur.

Project BloodStrike’daki bir haritada 100 kişi birinci şahıs bakış açısıyla savaşıyor. Ayrıca YouTube’dan alınan videoya bakılırsa maçlar hızlı geçiyor ve maçın ilk 3 dakikasında 37 kişi anında yok oluyor.

Oyuncuları yalnızca nadir silahlar değil, aynı zamanda para da toplamalıdır; araba tamirhanesinde daha da nadir silahlar için harcanabilirler. Ve evet, optimizasyona bakılırsa, bu oyun Warzone Mobile’dan daha daha önce piyasaya sürülmeye hazır.

Project BloodStrike oyununda bazı hatalar mevcut

Bu arada oyun ile ilgili bazı hata yaşayan kullanıcılar için geliştirici ekibi bir açıklama yaptı. Aynen aşağıdaki gibi aktarıyorum.

Sevgili oyuncular,

Karakter hareketiyle ilgili oyun deneyiminizi etkileyen yakın tarihli bir hatanın farkındayız. Bu sorunun hayal kırıklığına ve rahatsızlığa neden olduğunu anlıyoruz ve neden olabileceği aksaklıklar için sizden içtenlikle özür dileriz.

Söz konusu hata belirlendi ve özel geliştirme ekibimizin sorunu mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için yorulmadan çalıştığını size bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Hatta Önümüzdeki iki gün içinde bu sorunun tamamen çözülmesini bekliyoruz.

Geri bildirimleriniz ve raporlarınız bize yardımcı olmak için paha biçilmezdi! Oyunumuza olan sürekli desteğiniz, bağlılığınız ve coşkunuz için teşekkür ederiz.

Son olarak topluluğumuza olan bağlılığınıza gerçekten değer veriyoruz. Birlikte, size harika bir oyun deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

PROJECT: BLOODSTRIKE’ta destansı savaşlar ve unutulmaz anlar dileriz.

Sorunların daha hızlı çözümlenmesini sağlamak için keşfettiğiniz hataları geliştirici ekibiyle paylaşarak sorunların daha çabuk çözülmesini ve oyunun daha sorunsuz bir şekilde piyasaya sürülmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.