AndroidiOS

PROJECT: EOE

Project: EOE, NetEase tarafından geliştirilen ve düşmanca ortamlarda hayatta kalma yolculuğunda bir maceracıya katıldığınız bir aksiyon ve macera oyunudur. Oynadığınız farklı oyunlar aracılığıyla öğeleri birleştirmeniz, canavarları vurmanız ve diğer karakterlerle temas kurmanız gerekir.

Project: EOE çok iyi geliştirilmiş 3D görsellere sahiptir. Üçüncü şahıs bakış açısından, karakterinizi takip ederken haritanın herhangi bir alanını görmek için kamerayı döndürebilirsiniz. Ekranın alt kısmında, bulduğunuz tüm sarf malzemeleri ve eşyaları sakladığınız sırt çantasına erişebilirsiniz. Bu nesneler, size verilen bazı görevleri tamamlamak için çok faydalı olacaktır.

Ekranın sağ tarafında, ateş etmek, zıplamak veya cephane doldurmak için eylem butonlarını bulabilirsiniz. Bu uçsuz bucaksız açık dünyadaki yolculuğunuzda sizi öldürmeye çalışacak garip yaratıklar la karşılaşacaksınız. Dahası, karakteriniz size tamamlamanız gereken farklı zorluklar hakkında bilgi verecek bir holografik kişi de bulacaktır.

NetEase’de her zaman olduğu gibi, Project: EOE sizi keşfedecek yerler ve insanlarla dolu bir dünyaya derinden çeken harika grafiklere sahiptir. Silahlarınızı ve yolda topladığınız nesneleri kullanarak, herhangi bir zorlukta hayatta kalırken haritanın her alanında ilerleyebilirsiniz. Hatta bu medeniyetin zamanla büyümeye devam etmesi için belirli binalar inşa edebilirsiniz.

PC Sistem Gereksinimleri

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşletim Sistemi
İşlemci: Intel Core i5-2400 veya 4 fiziksel çekirdekli AMD CPU
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 670 2GB, AMD grafik kartı desteklenmiyor
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşletim Sistemi
İşlemci: Intel Core i7-2600k veya AMD Ryzen5 1400
Bellek: 16 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 970, AMD grafik kartı desteklenmiyor
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Not: Android için TapTap üzerinden indirmek isteyenler önce VPN ile Amerika bölgesine bağlanmaları gerekir. Oyunu oynamak için VPN gerekmez.

Download Android APK (Mediafire – VPN gerekmez)

Download Android (TapTap)

Download iOS (yakında)

Download PC (Test Sürümü İndir)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.