AndroidiOS

Project W, Endonezya’da ortaya çıktı bu harika görünen sıra tabanlı bir RPG oyunu

Project W, bir deneme çalıştırması sırasında Android’de kullanılabilir. Bu harika bir sıra tabanlı RPG.

Project W, şu anda deneme sürümü sırasında Android’de kullanılabilen bir mobil projedir. Şimdi Endonezya’daki sürümden bahsediyoruz, bu ülkede erken sürümü Google Play Store aracılığıyla indirebilirsiniz.

Project W’de, yerel fantezi dünyasını keşfetmesi ve sıra tabanlı dövüşe girmesi gereken bir grup kahramanı bir araya getirmelisiniz . Her karakterin, grubun sinerjisini ve hasar çıktısını doğrudan etkileyen belirli bir öğeye ait olduğunu unutmayın.

Project W’nin yeni versiyonundaki yeniliklerden bahsedecek olursak, artık karakter modelleri çok daha gerçekçi görünüyor ve hareket yakalama sayesinde animasyonlar akıcı. Kahramanları yükseltmenin yanı sıra oyuncular onları özelleştirebiliyor ve bu da belirli bonuslar veriyor.

Project W’nin Unreal Engine 4 motorunda yapıldığını hatırlayın . Proje, Unreal Engine 5 ile yapıldığı iddia edilen aynı Project Evo‘dan grafik olarak çok daha iyi görünüyor . Şimdiye kadar Project W, akıllı telefonlardaki en iyi CRPG’lerden biridir, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.