Eklentiler

Project Walker Modu Minecraft

Project Walker, minecraft oynama şeklimizi değiştirmeyi hedefliyor şimdi oyun kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor, hayatta kalmak için malzeme aramanız gerekiyor, yaşayan ölüler tek başına çok tehlikeli değil ama bir paket ölümcül olabilir, diğer hayatta kalanlara dikkat edin çünkü hepsi arkadaş canlısı değildir ve sizi soymak isteyebilecekleri için diğer oyunculara karşı daha dikkatli olun.

3D Silahlar

21 silah tamamen 3D olarak eklendi

Susuzluk

Hareket halindeyken bir dakikada bir çubuk susuzluğunuz azalacaktır. Susuzluğunuzu gidermek için su şişesinden su içebilir veya sprite, kola gibi içecekleri için.

Bunlar oyunda susuzluğunuzu gidermek içindir.

Zırhların Görünümü Değişti

Silahlar

Silahlar özelliklerine göre kısa menzilli veya uzun menzilli olarak değişir. Her silah sınıfının kendine ait mermi mühimmatları vardır.

Mühimmat

Morfin

Oyunda yüksek bir yerden düşerseniz bacağınız kırılabilir. Yüksekten düştüğünüzde bacağınızın herzaman kırılacak diye bir durumu yok. Bacak kırılma şansı %50’dir. Kırılan bacağınızı onarmak iyileştirmek için Morfin şırıngasını kullanın.

Zombiler/Enfekte

Enfekte olanlar ölmeden önce insandı, ölümden sonra zombiye dönüşüyorlar, zombilerin mantıksal bir mantığı yok, bu yüzden eşya tutmuyorlar, kapıları açmıyorlar veya merdiven çıkmıyorlar ve ayrıca hayvanlara ve enfekte olmayanlara karşı çok agresifler.

varyant görünümler: 20,% 50 kollarınızı kaldırma şansı HP varyantları: 5,10,20,25,30
varyant hızları: 20,25,30,35 kuvvet varyantları: 3,6,9,12% 50 bulaşma şansı oyuncu

Virüslere Karşı Tedavi

Oyuncular zombiler tarafından saldırıya uğradığında dikkatli olmalıdır, çünkü sadece oyuncu ölürse veya tedaviyi kullanırsa ortaya çıkan virüsü alabilirler, eğer tedaviyi kullanmayı seçerseniz, oyuncu artık enfekte olmayacaktır.

Gıda

Yakın Dövüş Silahları

Bazı silahlar daha uzun ömre sahiptir, bazıları da daha fazla hasar verebilir.

Loot’lar

Yeşil sandık mühimmat mermi ve silahları barındırır, sarı sandık yakın dövüş silahları barındırır, beyaz sandık ise sağlık ile ilgili lootları barındırır.

Hayatta Kalanlar

Hayatta kalanlar oyunculara saldırmazlar ve haydutlar haritada görünmeleri nadir görülen oyunculara saldırırlar çünkü onların ortaya çıkışı göçebe tüccarın yerini alır.

Yapılar

Binalar harita tarafından rastgele oluşturulur ve 10 farklı bina çeşidine sahiptir, bazı binalar yalnızca java’daki en eski Crafting-Dead CD modundan esinlenmiştir, ancak tüm mimari yeni ve aşağıdakiler tarafından yapılmıştır: MANO_GALO, bazılarına bakın:

Download/İndir

İlgili Makaleler

19 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.