Genel

Buildings for Minecraft Android

Minecraft harita üzerinde doğru binaları yükleyin! Birçok kategorisi vardır: evler, konaklar, ortaçağ, kreasyonları, gemiler, kaleler, piksel sanat, heykeller.

Bu oluşturucu otomatik nesneleri inşa edecek, böylece yönergeleri kullanarak uzun saatler harcamak gerekmez. Nesne tam olarak istediğiniz o yere olacak – 3D görüntüleyici kullanarak konumunu ayarlamak. fikirleri bina dışında mı? Sadece büyük gökdelen indirin ve arkadaşlarına göstermek! Oluşturduklarınızı ekleyin ve dünyalar arasında aktarın. diğer haritalardan iyi binalar ile rüya bir haritasını oluşturun!

Özellikleri:
★ Birçok yeni nesneler düzenli eklenir
★ 100000+ binaların üzerinden online arama
★ binalarınızı ekleyin ve dünyalar arasında transfer
★ minecraft tüm sürümlerini destekleyen
★ amacı dikey pozisyonunu ayarlama 3d modu
★ Back-up sistemi, değişiklikleri geri alabilirsiniz
★ herhangi rampaları olmadan çalışır!

YASAL UYARI:
Bu Minecraft için resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama Mojang AB ile hiçbir şekilde bağlantısı yoktur. Minecraft Ad, Minecraft Marka ve Minecraft Varlıklar Mojang AB veya bunların saygılı sahibinin tüm malıdır. Her hakkı saklıdır. http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines uyarınca

Download Buildings for Minecraft

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.