Genel

Racing Champs Android APK

Racing Champs’ın erken bir sürümü Google Play’de birçok ülkede yayınlandı. Aynı zamanda, iOS sürümü 2 yıldır zaten mevcut.

Racing Champs , Android’e taşınan dikey oynanışa sahip bir mobil projedir. Oyunu Filipinler, ABD ve diğerleri gibi ülkelerde deneyebilirsiniz; Rusya’da proje her iki platformda da mevcut değil. Bir atari salonuna yakışır şekilde araba kendi kendine hızlanıyor, bizim sadece dönüp fren yapmamız gerekiyor. Arabaların ruhsatsız olduğunu, bu yüzden Porsche ve Lamborghini gibi markaların taklidiyle yapıldığını not ediyorum.

Racing Champs geliştiricileri, dünyanın her yerinden oyuncularla farklı konumlar ve çok oyunculu yarışlar vaat ediyor. Oyun, görevleri tamamladığınız ve arabayı geliştirmek için maksimum 3 yıldız ve altın aldığınız görevlere ayrılmıştır. Arabalar türlere ayrılır: SUV’lar, dört tekerlekten çekişli veya arkadan çekişli arabalar, ancak aynı zamanda nadirlik seviyelerinde de farklılık gösterir. Bununla modern bir oyuncuyu şaşırtmak pek mümkün değil.

[appbox googleplay md.racing&gl=us]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (APP Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.