Android

Raft Survival Simulator Android, iOS

PC platformunda uzunca bir süre popüler olarak yer edinmeyi başaran Raft oyunu sonunda Mobil olarak karşımıza çıktı. Şuan için sadece Android kullanıcıları indirip oynayabiliyor olsada yakında iOS sürümünün de gelmesi bekleniyor.

Translate/Çeviri

Okyanusun ortasında bir sal üzerinde sıkışmış olmanın zorlu hayatında hayatta! Artık yalnız bir adada mahsur değilsin, ama daha da kötüsü okyanusun ortasında! Medeniyet yok! Sadece soğuk tuzlu su ve vahşi, aç deniz canlıları!

Gerekli ekipmanı yapmak için sudan enkaz toplayın. Yeni duvarlar, sütunlar, barınaklar oluşturmak için balta, çekiç, halat ve diğer şeyler yapın. Salınızı genişletin ve kendiniz için daha konforlu bir yaşam oluşturun. Yemek pişirerek ve deniz suyunu süzerek sağlığınızı koruyun. Okyanusun tehlikelerine karşı dikkatli olun! Özellikle de köpekbalığı salını yok etmeye geliyor ve üzerinize munch! Oyunun gelişmiş bir işçiliği sistemi var ve işçiliği, inşaatı ve hayatta kalma oyunlarını seven insanlar için ilginç olacak!

ÜCRETSİZ Oyun Özellikleri:
– Toplama – Okyanustan gerekli tüm eşyaları topla: alet, zanaat malzemeleri, yiyecek ve daha fazlası!
– Işçiliği ve Bina – Gelişmiş işçiliği sistemi: Öğeler, Binalar, döşeme, sütunlar, rafting merdivenler, araçlar, – silahlar ve daha fazlası!
– Pişirme – Yemeğinizi pişirin ve tuzlu suyu filtreleyin!
– Balık tutma – Açlıktan ölmemek için balık ve diğer deniz hayvanlarını yakalamaya çalışın!
– Çiftçilik – Sebze ve palmiye ağaçları büyütün!
– Hayatta kalma – Kendini ne pahasına olursa olsun hayatta tut!
– Vahşi yaşamda hayatta kalma simülatörü 3D – *** korkusuz köpekbalığı gibi güçlü deniz canlılarıyla savaşın!
– Yapacak çok fazla aktivite – işçiliği yapmak, malzemeleri toplamak, inşa etmek, balık tutmak, çiftçilik yapmak, yemek pişirmek, köpekbalıklarıyla mücadele!
– Gerçek macera – inanılmaz oyun ve eğlence dolu garantili!
– Harika grafikler ve kolay n *** igation – oynamak için kolay ve unutulmaz bir oyun!

Güzel okyanus, rüzgar, w *** es, başka ne gerekli? Tek amacın? – hayatta kalmak! Öyleyse kancasını at ve maceraya şimdi başla!

Video İnceleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.