AndroidiOS

Başarısız bir Square Enix oyunu olan Just Cause Mobile çıkışını yapmadan kapanıyor

Square Enix, Just Cause Mobile’ın deneme sürümünü tamamladı. Oyuncular geri ödeme için yayıncıyla iletişime geçmelidir.

Just Cause Mobile, Square Enix’ten bir aksiyon mobil oyunudur. Onun için Güneydoğu Asya’da Android’de bir test denemesi çalışması yapıldı, ancak bugün 22 Şubat’ta geliştiriciler sunucuların kapatıldığını duyurdu. Deneme süresinin sonu olduğunu söylüyorlar ve biz de bunun Just Cause Mobile’ın sonu olduğunu düşünüyoruz.

Evet, sık sık yapılan güncellemelere ve oyunu daha iyi hale getirme girişimlerine rağmen Just Cause Mobile, yeni veya eski izleyicileri çekmeyi başaramayan ham bir oyun gibi hissettirdi. Just Cause Mobile’ın bugün sona ermesinin bir başka nedeni de Square Enix’in Google Play hesabınıza geri ödeme teklif etmesidir. Aynı Electronic Arts, yasal belgelere atıfta bulunarak Apex Legends Mobile oyuncularının bunu yapmasına izin vermediği için bu cömert bir hareket .

Genel olarak Just Cause Mobile, başarısız olan tek Square Enix oyunu değil. Mesela Hitman Sniper: The Shadows, 18 Kasım 2022’den beri güncelleme almıyor. Bu, herhangi bir güncelleme varsa, bunların küçük ve yerel olduğu anlamına gelir. Görünüşe göre bu yıl iptaller ve kapatmalar dizisi sadece anime gacha arasında devam etmeyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.