AndroidiOS

Rainbow Six Mobile Test Ağustos bitmeden başlayacak

Rainbow Six Mobile Test sürümü geliyor. Ağustos bitmeden yeni bir deneme sürümü yayınlanması planlanmaktadır.

Rainbow Six Mobile Test ile ilgili uzun bir süredir haber alınmamıştı ve nihayet Ubisoft geliştiricileri sessizliği bozdu. Oyuna dair bir teaser yayınlayarak deneme sürümünün tarihini belirttiler. Çoğu ülkede Rainbow Six Mobile’ın Ağustos ayında oynanabileceğini öngörüyoruz.

Rainbow Six Mobile Test

iOS ve Android oyuncularının Rainbow Six Mobile sunucularına giriş yapabileceğini düşünüyoruz. Bir VPN kullanımının gerekebileceğini, en azından açık beta testi sırasındaki gibi bir formatta olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden aktivasyon kodları veya “beyaz listeler” gibi şeylere ihtiyaç olmayacak.

Deneme sürümünün kesin başlangıç tarihi henüz belirlenmemiştir. Ancak sunucuların Ağustos sonlarına doğru açılması bekleniyor. Ubisoft geliştiricileri, yeni içeriği test edebilecekler ve çıkış öncesinde sunucu yükünü değerlendirebilecekler.

Eğer Rainbow Six Mobile’ın deneme sürümünde hata ve sorun sayısı düşük olursa, oyunun 2023 yılının sonuna kadar çıkabileceğini düşünüyoruz. Temel olan, projeyi bu durumda fazla uzun süre tutmamak; aksi halde Just Cause Mobile veya Lineage W gibi projelerin başına gelen, duyuruda ilgi çekici olmalarına rağmen sonrasında çekiciliklerini ve yeni etkiyi kaybeden durumla karşılaşabileceği.

Rainbow Six Mobile’ın deneme sürümünden neler beklemeliyiz?

  • İlerlemenin kaydedilmesi ve sürekli çevrimiçi olma özelliği
  • Mini sezonlar
  • Sıralama modu
  • Etkinlik rotasyonları
  • Geliştirilmiş optimizasyon
  • Yeni harita

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.