AndroidiOS

BURNING FIGHT ACA NEOGEO

SNK ve Hamster’dan bu haftanın yeni ACA NeoGeo klasiği , hem iOS hem de Android’de Magician Lord ve KOF 95 gibi son sürümleri takip eden aksiyon oyunu Burning Fight.

Aksiyon oyunu Burning Fight 1991’de piyasaya sürüldü ve Japon ve ABD’li dedektiflerin Batı Japonya’ya egemen olan bir suç örgütüne sızmak için birlikte çalışmasını içeriyordu. Hamster’ın ACA NeoGeo serisindeki önceki sürümlerde olduğu gibi, bu yeni sürümler, Shaun’un aşağıda okuyabileceğiniz diğer oyunlarla ilgili incelemelerinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi birçok modern kolaylığa sahiptir. Hamster, daha önce buradan izleyebileceğiniz Burning Fight konsol versiyonu için bir fragman yayınlamıştı.

Mobil cihazlarda önceki sürümlerde olduğu gibi, bu konsollarda maliyetinin yarısı kadardır. Diziyi henüz duymadıysanız veya mobilde çalışırken gördüyseniz, Shaun iOS’ta ACA NeoGeo serisinin şimdiye kadarki yayınlarının çoğunu inceledi. Samurai Shodown IV için yaptığı incelemelere buradan , Alpha Mission II, Metal Slug 5, Shock Troopers, NAM-1975, ZED BLADE, PUZZLED, King of Fighters 2002, Big Tournament Golf, Canavarların Kralı, Last Resort ve Aero Fighters 2.

Bu seriden birden fazla sürüm satın almak isteyenlere indirimler sunmak için yakında App Store’da bazı paketler alacağımızı umuyoruz. Bu seride mobilde hangi SNK klasiğinin gelmesini istersiniz ve bunu alacak mısınız?

[appbox googleplay com.snk.acabf]

Satın Al (Google Play Store)

Satın Al (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.