Secret Neighbor Android, iOS

Secret Neighbor, Hello Neighbor evreninde geçen, sürekli büyüyen bir çok oyunculu Social Horror oyunudur. İndirmek ve oynamak için ÜCRETSİZ! Grubunuzun tek bir amacı var – bodrum kapısının kilidini açmak için evin içinde gizlice dolaşarak anahtarları toplamak. Tek sorun – biriniz Komşu, kılık değiştirmiş bir hain!

• HİZMETÇİLER OLARAK OYNA:

Takım arkadaşlarınızla işbirliği yapın, birlikte kalın veya taktiksel olarak ayrılın, avantajlarınızı ve yeteneklerinizi kullanın ve bodrum kapı kilitlerini tek tek bırakın.

• KOMŞU OLARAK OYNA:

Davetsiz misafirleri durdurun! Onların güvenini kazanmak, tuzaklar kurmak ve bu sinir bozucu davetsiz misafirleri birer birer bertaraf etmek için kılık değiştirin. Arkadaşlarınızı Komşunun başka biri olduğuna ikna edin ve cadı avı başlasın. Sırrınız güvende kalmalı!

SECRET Club’a katılın! Bu yenilenebilir aboneliğin bir parçası olarak ek avantajların kilidini açın. Oyuna erişmek için kulüp üyeliği gerekli değildir.

*Desteklenen Cihazlar: iPhone 8 Plus, Apple iPad Pro 12.9 (2015) ve daha yeni olan her şey. iPod Touch’lar desteklenmiyor

*Sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Bizi takip edin

Discord: http://discord.gg/neighbourgames

YouTube: https://www.youtube.com/c/tinyBuildGAMES

Resmi site: https://www.secretneighbor.com/

Twitter: https://twitter.com/NeighborGamesHQ

Destek: https://tinybuildgames.zendesk.com/

GİZLİLİK POLİTİKASI: https://www.tinybuild.com/privacy-policy

İnceleme Videosu

Download/İndir ANDROID (Çok Yakında)

Download/İndir iOS

13 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.