Eklentiler

Silah Modu MCPE Minecraft Android, iOS

Minecraft MCPE oyununda gerçek bir silah modu arıyorsanız bu eklenti işinizi görecektir. Android, iOS ve Windows 10 Edition sürümlerinde çok rahat bir şekilde kurulabilir ve çalıştırılabilir.

Bu eklenti oyuna 57 silah, bomba veya mermi ekliyor. 24 silahın tümü 3 el bombası 6 tip mühimmat, tabanca, av tüfeği, tüfek, smg, dmr ve diğer ekipmanlar var. Bu eklenti oyunda hiçbir şeyin yerini almaz. Bu arada, bu addon sadece Minigames ve Adventure maps kullanmak içindir. hayatta kalma modunda silahları oluşturamazsınız.

Silahları kullanmak için eğilme tuşuna basmalısınız. Eğildiğiniz andan itibaren ateş etmeye başlar.

Silahlara yeniden mermi doldurmak için Mermisi biten silahı ve silah ile uyumlu olan mermiyi çalışma masası veya kendi üzerinizde birleştirerek yeniden mermi doldurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Silahları Nasıl Alabilirsiniz?

Şu anda silahlar sadece /give @gun: gunname ve granade: grenadename kullanarak elde edilebilir. /function getallguns komutunu kullanarak tüm silahları envannterinize alabilirsiniz.

Video İnceleme

Download/İndir

İlgili Makaleler

25 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.