AndroidiOS

Project Bloodstrike beklenenden daha erken çıkabilir

Project Bloodstrike Netease Games tarafından geliştirilen bir mobil oyundur. Çıkış tarihi için yakın bir zaman işaret ediliyor.

Project Bloodstrike, 2023’te erken yayınlanabilir

Project Bloodstrike, beklendiğinden daha erken piyasaya sürülecektir. Syroton adlı bir twitter hesabı, battle royale’in 2023’te çıkabileceğini söyledi, ancak kesin tarih verilmedi. Haberin yazıldığı sırada, kanıt olarak Syroton’a atıfta bulunan Exxotik Gaming videosu silinmiştir.

project bloodstrike

Syroton, Project Bloodstrike’ın platformlar arası bir oyun olacağını da ortaya çıkardı. Bu, iOS ve Android’e ek olarak PC’de de oynanmanın mümkün olacağı anlamına geliyor. Mobil oyuncular hayal kırıklığına uğrayabilirler çünkü bu genellikle fare ve klavye oyuncularının dokunmatik kontrolleri kullananlara göre avantajlı olacağı anlamına gelir.

Oyun, çapraz platform ile birlikte çapraz oyunu da destekleyecek. Bu, ilerlemelerini kaydetmek için oyuncuların aynı hesaba giriş yapması gerektiği anlamına gelir.

Project Bloodstrike’ın, yalnızca daha yüksek bütçeli grafiklerle Warzone Mobile‘ın ciddi bir alternatifi olabileceğini unutmayın. Bu, çok sayıda oyuncuyu memnun edecek, çünkü aynı mobil Warzone’un Kasım ayında piyasaya sürüldükten sonra bile Android için optimize edilmesi için hala uzun bir süre var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.