EklentilerMinecraft

The Mining Driller 9000 – Maden Kazma Aracı

Bu cevherleri çabucak elde etmek istediğinizde, küçük bir kazma bir anda yalnızca bir bloğu kırabileceğinden işleri gerçekten hızlandırmaz, ancak burada size The Mining Driller 9000 by I, screenfy’yi tanıttım.

Selam!

Biz insanların şu anda sahip olduğu modern teknolojiyle Minecraft’ta madenciliği daha gerçekçi hale getirmek istediniz mi?
Pekala can dostum, cevabınız evet ise böyle bir şey yapmak için doğru yere geldiniz!
Ancak cevap hayırsa, burada ne işin var, dışarıdaki çimen kokusunu al.

Şu anda (screenfy), bir dış mekan mobilya paketi üzerinde çalışıyorum ve mobilya parçalarından biri bir çim biçme makinesi içeriyor (şimdi düşünüyorum da, bir çim biçme makinesinin mobilya olarak adlandırılmaya uygun olduğunu düşünmüyorum ama her neyse Pakette içeriğe ihtiyacım var) ve kodu oyun içinde kullanmayı çok eğlenceli buldum. Minecraft’ta sürülebilir bir varlıkla bir grup bloğu yok etmek? Bu şey çok eğlenceli adamım.

Her neyse, mobilya parçalarının yanı sıra maket yapımında ne kadar başarılı olacağımı kendimi test etmek istediğim için bunu yapmayı düşündüm ve iyi yaptığımı düşünüyorum. Unutmayın, gelecekte dokuları yeniden düzenlemeyi ve doğaçlamayı deneyeceğim, ancak bu temelde bu eklentinin alfa sürümü gibi mi? Evet.

BU NASIL KULLANILIR
Çok basit! Yapmanız gereken tek şey, Minecraft’ta bir ata, domuza veya diğer binilebilir varlıklara biner gibi binmek ve hangi mağarada olursanız olun etrafta dolaşın ve etrafınızdaki blokları yok etsin. Yalnızca cevher olmayan blokları kıracağını, bu nedenle bir cevher bloğuna rastladığında onu kırmayacağını ve bu nedenle aracın aniden durmasına neden olacağını unutmayın.

GÖRÜNTÜLER

Görüntülerde kullanılan doku paketi: Mx Fishy’den Shaderless Shader’lar

NASIL ELDE EDİLİR
-Sadece “Madencilik” yazarak kreatif envanterinden elde edebilirsin ve karşına çıkacaktır!

– /summon komutunu kullanmayı seçebilirsiniz: /summon screenfy:miningdriller
-Veya /give komutunu kullanabilirsiniz: /give @s screenfy:miningdriller_spawn_egg

Yapım Tarifi


Tek ihtiyacınız olan üç siyah taş levha, üç demir külçe ve üç siyah beton ve bunları aşağıda gösterildiği gibi yerleştirin.

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (CloudMail)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.