AndroidiOSMobil Oyunlar

Sky Wars İstanbul uçuş simülatörü, İstanbul üzerinde uçmanızı ve savaşmanızı sağlar

Sky Wars İstanbul, iOS ve Android’de kullanıma sunuldu. Geliştiriciler, İstanbul üzerinde uçup savaşabildiğiniz çok oyunculu bir oyun vaat ediyor.

Sky Wars İstanbul, 22 Mart’ta lanse edilen akıllı telefonlar için bir uçuş simülatörüdür. Geliştiriciler, İstanbul’un 3 boyutlu bir haritasını çıkardılar, böylece oyuncular 3 boyutlu binaların üzerinde bir askeri savaş uçağı uçurabilir. Genel olarak, Google Haritalar kullanılarak oluşturulan dünyanın etrafında uçuyormuşsunuz gibi hissettirir.

Sky Wars İstanbul, iOS ve Android’de kullanılabilir. Oyuncular görevleri tamamlayabilecek, eğitimleri tamamlayabilecek ve 4 moddan birine katılabilecek: ölüm maçı, serbest uçuş, takım ölüm maçı ve bayrağı ele geçirme.

Sky Wars İstanbul’a çok oyunculu eklenmiş olmasına sevindim, en azından oyun oyuncu arayışı konusunda uyarıda bulunuyor. Bir maç için yaklaşık 6 dakika verilirken, oyuncu düşman uçaklarını yok etmek için yola çıkmadan önce devasa bir harita etrafında uçmakta ve çeşitli yükseltmeleri toplamakta özgürdür.

Sky Wars İstanbul’a gerçekçi unsurlar da eklendi – makineli tüfek sürekli kullanımla aşırı ısınıyor ve art yakıcı yakıtı sonsuz değil. Pekala, savaşlara ek olarak, oyuncular İstanbul’un manzaralarının tadını çıkarabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.