AndroidiOS

Skyfall Chasers Android’de Apex Legends Mobile’i taklit ediyor

Android için yeni ve oldukça güzel kontrol hissiyatları sunan bir FPS oyunu arıyorsanız Skyfall Chasers isimli yeni mobil oyun yardımınıza koşuyor. Apex Legends Mobile oynuyorsanız size oldukça tanıdık gelecek.

SCAVENGER SHOOTER
Bu yepyeni, büyük ölçekli, düşmanca FPS’de, siz ve iki arkadaşınız, 10 dakikalık maçlarda kaynak toplamak ve bir hedef puana ulaşmak için diğer oyuncularla savaşacaksınız. Üstüne çıkmak için Kahraman tabanlı oyun, hızlı tempolu savaşlar ve açık dünya keşfi ile mobil cihazınızda konsol kalitesinde bir HD oyunu deneyimleyin.

CHASE STARLIGHT
Skyfall Chasers’da herkes, galaksideki özel meteorlardan çıkarılan en değerli kaynak olan Starlight için savaşıyor. The Chasers’ın bir üyesi olarak oynuyorsunuz, kazançlı Starlight karaborsasındaki kilit oyuncular, kanunsuz sınırlardan toplamak için her şeyi riske atıyor.

KİLİT AÇ VE ÖZELLEŞTİR
Uygulama içi satın alma yok, herkese adil bir deneyim garanti ediyoruz.
Oynamak için her biri kendi benzersiz yeteneklerine ve kişiliklerine, ayrıca harika kahraman ve silah görünümlerine sahip yeni Kovalayıcıların kilidini açmak için ücretsiz savaş geçişimizin saflarında yükselin.

MOBİL İÇİN YAPILMIŞTIR
Bu oyun, akıcı bir mobil FPS deneyimi için oluşturulmuş optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ve özelleştirilebilir kontroller içerir.

ZAFER İÇİN BİRÇOK YOL:
Amacınız Starlight hedef puanına ulaşmak, ancak nasıl kazanacağınız size kalmış!
Haritayı keşfederek ve onu kasalardan ve kırılabilir nesnelerden temizleyerek Starlight’ı toplayabilir veya ateşli silahlara girip mağlup rakiplerinizden çalabilirsiniz.
Yenilirseniz bir sonraki oyunu beklemek zorunda kalmazsınız, intikamınızı almak için hemen aksiyona geri dönersiniz. Her zaman savaşma şansın olacak.
Starlight’ınızın çalınmasını istemiyorsanız, haritanın her tarafına dağılmış TRANSFER BAYLARI adı verilen makinelerde güvenceye alabilirsiniz. Ancak yükünüzü yatırırken savunmasız olacaksınız, bu yüzden arkanızı kollayın.
SKYFALLS, haritayı alt üst eden ancak ardında çok sayıda Yıldız Işığı bırakan ölümcül meteor yağmurlarıdır. Bu yüksek riskli, yüksek ödüllü bir olaydır ve yalnızca en cesurlar fırtınaya girmeye cesaret edebilir.

İki arkadaşınızla takım kurun ve en iyi stratejiyi bulmak için Chasers’ın benzersiz beceri setlerini birleştirin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.