AndroidiOS

Soccer Rally Android, iOS

Soccer Rally , uzun bir yumuşak lansmandan sonra iOS ve Android’de dünya çapında geldi. Akıllı telefonlarda Sideswipe bulunmasına rağmen Rocket League’in yerini alabilir.

Soccer Rally, Messi veya Ronaldo yerine arabaların sahaya çıktığı bir atari futboludur. Evet, bu, Sideswipe’tan çok daha önce çıkan Rocket League’in yerine başka bir şey ama şimdi tüm dünyada ortaya çıktı. Oyuncular, solo formatta veya ortaklarla çevrimiçi maçlara önem vermelidir. Proje, “arabanızı” arkadan izleyen yarı izometrik bir kamera sunuyor. Bu nedenle, soft lansmanından beri oynamadıysanız, bir deneyin.

Tabii ki, hafif lansmandan bu yana, Soccer Rally görseller ve oyunun kendisi açısından bir güncelleme aldı, bu nedenle oyunculara sunulan 33 beceri var, örneğin, düşmana onu sersemletmek için bir roket fırlatmak var. Süper arabalara sahip çok renkli bir palet, oyuna Rocket League ile rekabet etme hakkını veriyor. Kazanma motivasyonuna gelince – bunun için rütbenizi yükseltirsiniz.

[appbox googleplay com.iceflame.srarena]

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.