Genel

PUBG Mobile Çin Ejderhaları Nerede Bulunur?

Muhtemelen aranızda birçok oyunsever PUBG Mobile oyununun çin sürümümünü oynuyordur. Bildiğiniz üzere oyunun Çin sürümünde birçok özellik yer almasına rağmen bu özelliklerin ve yeniliklerin çoğu PUBG Mobile oyununun global sürümünde maalesef yer almıyor.

PUBG Mobile oyununun Çin sürümüne 0.13.5 güncellemesi ile birlikte yeni bir mod gelmişti. Çinlilerin miladi takvimine göre başlangıç yılına özel olarak oyuna bir de Ejderhalı yeni yıl modu eklemişlerdi. Bugün sizlere sadece Erangel ve Vikendi haritalarında denk gelebileceğiniz Ejdarhalı Yeni Yıl modundaki Ejderha heykellerinin nerelerde bulunabileceğini göstermek istiyorum.

Öncelikle Ejderha heykelleri ile karşılaşmak istiyorsanız girdiğiniz Erangel veya Vikendi haritasının en sağ alt köşesinde çince bir yazı olduğuna dikkat etmelisiniz. Bu yazı yoksa Ejderha Yeni Yılı modunda değilsiniz demektir. Haritayı terkedip yeniden girmeyi deneyin. Bunu sürekli tekrarlamak zorunda kalabilirsiniz.

Daha sonra Ejdarhalı Yeni Yıl moduna girdiğinizi anladığınızda, uçaktan atlamanız gereken noktaları aşağıdaki görselde görebileceksiniz. Aşağıdaki resimde hem Erangel hem de Vikendi haritasında Ejderha heykellerini nerede bulabileceğinizi gösteren işaretler vardır.

Üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Peki bulduğunuz Ejderha heykelleri ne işinize yarayacak? Onu da öğrenmek için sizlere bir inceleme videosu hazırladım. Aşağıdaki oynatıcıdan seyredebilirsiniz.

 

PUBG Mobile Çin sürümünü İndir

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.