AndroidMobil Oyunlar

SWAT Shooter Police Action FPS Android için yayınlandı

SWAT Shooter Police Action FPS Android için dikey ekranda oynanabilen yeni bir mobil nişancı oyunudur.

PC ve konsollardaki on-rails nişancı oyunları uzun zamandır tazeliğini kaybetmiş durumda. Ancak akıllı telefonlarda bu türde SIERRA 7 de dahil olmak üzere ilginç projeler var. Artık bu oyuna ek olarak SWAT Shooter Police de ortaya çıktı. Sürümü 20 Şubat’ta Android‘de gerçekleşti.

SWAT Shooter Police’de oyuncular, tesisleri ağır silahlı haydutlardan temizleyen özel kuvvetler askerinin rolünü üstleniyorlar. Sadece tüfek ve tabanca şeklinde ateşli silahlara sahip değiller, aynı zamanda ilk mermiden ölmemek için başlarında koruma da var.

Oyuncuları, sonunda çete liderine ulaşmak için kısa görevlerden geçer. Bunu yapmak için görevleri tamamlamak için verilen para karşılığında yeni silahlar açmanız gerekiyor. Silah ayrıca bir görüş ve susturucu ile donatılabilir.

Bu bir demiryolu atıcısı olduğu için karakter kendi başına hareket eder, ancak düşmana kendiniz nişan almanız gerekir. Ayrıca yakıt varillerine ve yangın söndürücülere ateş ederek bir grup düşmanı aynı anda yok edebilirsiniz. Çevrimiçi öğelere gelince, hiçbiri yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.