Tank Company Mobile Çin’de piyasaya sürüldü

Yayıncı NetEase Games, Çin’de Tank Company Mobile’ı piyasaya sürdü . Herkes indirebilir. Tank Company Mobile, akıllı telefonlar için en iyi tank arcade oyunudur ve hatta “simülatör” türünün sınırındadır.

Her şey gerçekçi grafikler, harika tank fiziği ve elbette sanatın eklenmesiyle ilgili . Ve daha önce Çin’de ilerlemenin kaldırılmasıyla yalnızca beta testleri olsaydı, şimdi oyun resmi olarak iOS ve Android’de başlatıldı.

Kurulum talimatları linkte bulunabilir ; genel olarak, hiçbir şey değişmedi – yetkilendirme, kimlik onayı ile WeChat veya NetEase Games hesabı aracılığıyla yapılır. Çin’e bir VPN bağlamak da gereklidir, aksi takdirde sunucu listesi boş olur ve ana lobinin ötesine geçmezsiniz. Global sürüme gelince, şu ana kadar çok az bilgi var – Mart ayının başlarında NetEase , esas olarak eSporlar, etkinlikler ve arayüzle ilgili kullanıcı sorularını yanıtladı .

Bu arada, şimdi Wargaming ve World of Tanks’in ciddi bir rakibi var ve dünya çapında piyasaya sürüldükten sonra, ölçekler sonunda Çinliler lehine dönebilir.

[Güncelleme] İyi bir VPN aradığınızdan emin olun, herhangi bir ucuz seçenek çalışmayacaktır. Aksi takdirde, bir araç bulana kadar seçenekleri sıralamanız gerekecektir.

APP Store iOS (Çin)

Android APK

TapTap Üzerinden İndir

Resmi Web Sitesi (Çin)

Resmi Web Sitesi (Global)

3 comments

  1. soner dedi ki:

    abi bunun pc versyonu varmı

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.