AndroidiOS

Attack Hole nedir ve bu oyun neden bu kadar popüler?

Attack Hole sizi bir Kara Delik gibi içine çekebilir. Ama yinede oynamaktan büyük zevk alacaksınız.

Attack Hole, 5 Eylül 2022’den beri iOS ve Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur. Bu proje, 5 milyondan fazla indirme toplayarak Google Play’deki en iyi ücretsiz oyunlar arasında yer alıyor.

Attack Hole, oyuncunun bir Kara Delik olduğu, konusu olmayan hiper -gündelik bir oyundur. 27 saniye içinde mümkün olduğu kadar çok silahı toplayacak zamanın olmalıdır: farklı boyutlarda mermiler, shurikenler, el bombaları, tabancalar, roketler vb. Bütün bunlar tek bir amaç için – boss’u doldurmak. Bu arada, daha fazla cephane yiyen Kara Deliğin boyutu artar.

Attack Hole’da reklam izlemek ve VIP için ödeme yapmak istemiyorsanız, ana muhafızı başarısızlığa uğratana kadar aynı aşamayı birkaç kez tekrar oynamanız gerekecek. Ancak şimdi, Rusya Federasyonu’nda olsanız bile, bazen yine de reklam gösteriliyor.

Attack Hole’un çevrimiçi modu yoktur, ancak harika bir zaman öldürücüdür. Basit grafikleri sayesinde herhangi bir akıllı telefonda çalışır. İlginç bir şekilde, Attack Hole’un geliştiricileri mermileri, el bombalarını ve füzeleri “yeme” sürecini ilginç hale getirmeyi başardılar, çünkü her seferinde şunu düşünüyorsunuz: “Bir dahaki sefere inanılmaz bir boyuta ulaşmak ve yok etmek için nasıl davranacağımı biliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.