AndroidiOS

World of Warships: Legends artık 2 ülkede mevcut

World of Warships: Legends artık iOS ve Android’de, ancak yalnızca iki ülkede – Filipinler ve Kanada’da gerçekleşiyor.

World of Warships: Legends, farklı çağlardan ve milletlerden gemilerde atari savaşlarının bir simülatörüdür. Şimdi proje birkaç ülkede denendi, App Store ve Google Play’de bir sayfa çıktı. Oyuncular artık bir düşman noktasını ele geçirmek ve kazanmak için doğru sınıftan bir gemi seçerek 9’a 9 maça katılabilir.

World of Warships: Legends’ın ilk sürümünde, özel efektlerin en iyi durumda olduğunu not ediyorum – buharlı gemiler fırınlardan duman çıkarır, önlerinde dalgalar oluşturur ve bir rakipten hasar aldıklarında aydınlanır. Genel olarak, birçok tank bir noktada birleştiğinde savaş alanında neler olduğunu gözlemlemek ilginçtir. Evet ve kazanmak için ileriye ateş etmeniz gerekiyor, aksi takdirde kaçıracaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.