AndroidiOS

The Division Resurgence Android APK

The Division Resurgence için OBT başladı. Ubisoft, yalnızca seçilmiş birkaç kişiyi davet etmeye karar verdi, ancak oyunun kurallarını değiştirdik.

The Division Resurgence , OBT’nin başladığı Ubisoft’tan bir mobil MMO nişancı oyunudur. Bununla ilgili ayrıntıları ayrı bir makalede bulacaksınız . Sadece Android oyuncuları oynayabilir. İlginç bir şekilde, Fransız yayıncı sonunda yalnızca davetiye alanlara erişim sağladı ve ilk başta “şanslı olanlar” bile istemciyi indiremedi. Yetkilendirme sırasında bir “misafir” seçeneği olduğu için artık herkes oynayabilir.

Kurulum dosyasına sahip olsanız bile Division Resurgence beta herkes için çalışmayabilir. Gerçek şu ki, son alfa testinden bu yana sayıları artmasına rağmen, erken sürüm sınırlı sayıda akıllı telefonu destekliyor. En büyük yeniliklerden birinin artık erişilebilen Dark Zone’un eklenmesi olduğunu unutmayın.

Son alfa testine katılsanız bile ilerlemenin kaydedilmemiş olması üzücü. 22 Aralık’ta sunucular kapandığında da kaldırılmasını bekliyoruz.

Desteklenen Cihazlar TIKLA

 Not: .apks dosyaları normal .apk dosyaları gibi yüklenmez. Bunun için buradaki linkten APKS Installer uygulaması yüklemeniz ve bu uygulama ile kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.