AndroidiOS

The Eminence in Shadow iOS’da çıktı Android bugün çıkabilir

The Eminence in Shadow artık iOS’ta indirilebilir ve bir gün içinde Android sürümünün çıkması bekleniyor.

The Eminence in Shadow, Crunchyroll yayıncısından bir RPG’dir . Ne yazık ki, Rusya pazarlarında piyasaya sürülmeyecek; genel olarak, anime içeren web siteleri de dahil olmak üzere Crunchyroll hizmetleri, altı ay önce Rusya’da çalışmayı durdurdu. Dolayısıyla, iOS kullanıyorsanız ve yabancı hesaplara erişiminiz varsa, o zaman The Eminence in Shadow’u zaten oynayabilirsiniz. Android oyuncularının daha sonraya kadar beklemesi gerekecek.

The Eminence in Shadow’un Japonca sürümünün artık mevcut olduğunu, ancak İngilizce dilinin bulunmadığını unutmayın . Metin ve sesli diyaloglarla hikayeye çok fazla vurgu yapıldığından, en son sürümü beklemek daha iyidir. Nihai kullanırken karakterler sürekli olarak cümleleri haykırır. Bu arada oyun, maksimum 3 yıldız için görevlerle seviyelere ayrılmıştır.

Tabii ki, The Eminence in Shadow’daki yeni karakterler gacha sistemi aracılığıyla elenmeli ve hikayede ilerledikçe olay örgüsü kahramanları da dağıtılmalıdır. Geliştiricilerin popüler “canlı 2B” stili yerine 3B modeller yapmış olmasına sevindim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.