AndroidiOS

The Horror: Ghost Dictator asya’da ortaya çıktı

Taylandlı geliştiriciler, Ekim ayında The Horror: Ghost Dictator mobil oyununu piyasaya sürecekler. Peki bu oyundan ne bekliyoruz?

The Horror: Ghost Dictator, oyuncuların hayalet avcısı rolünü üstlendiği akıllı telefonlar için bir MMO’dur. Fragmana bakılırsa Tayland efsaneleri ve folkloru esas alınmış. Oyuncuların asıl görevi, sürgüne gönderilen Demon King’in savaşla dolu bir dünyaya geri dönmesini engellemektir. The Horror: Ghost Dictator 20 Ekim’de çıkacak, bu bilgiler resmi web sitesinin yanı sıra App Store’da listeleniyor .

The Horror: Ghost Dictator’ın tamamen Tayland’da yayınlanmasını beklerken, İngilizce bir yerelleştirme olacak. Geliştiriciler büyük ve üç boyutlu bir dünya vaat ediyor ve ekran görüntülerine bakılırsa oyun izometrik olacak. Ayrıca zindanları temizlemek ve benzersiz beceriler öğrenmek (muhtemelen sınıflara ve mesleklere bölünmeye atıfta bulunarak) mümkün olacaktır. Google Play’deki açıklamaya göre, oyuncuların müzayedede istenmeyen eşyaları püskürtebilecek ve nadir eserler takas edebileceklerine karar verilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.