Eklentiler

World Edit Boya Fırçası Minecraft Mod

Bu eklenti ile birkaç dakika içinde bir dağ yarat! Arazi ile ilgili herhangi bir proje için süper yararlı! Bu eklenti, size süper güç katacak küçük bir fırça ekliyor! – Anlamak ve kullanmak çok kolay!

Bu betikli addon neredeyse her türlü araziyi şekillendirmenizi sağlar! Tek yapmanız gereken, boya fırçasını tutmak ve sağ tıklamak!

Eğitim Videosu:

Fırçayı nasıl alacaksını?

Çok kolay. Sadece aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi bir komut yazısı yazarak fırçayı envanterinize alabilirsiniz.

Hotbar’ınızı şu şekilde ayarlayın:

Aşağıdaki resimdeki gibi olmalı

Yukarıda da görülebileceği üzere, hotbarın birinci bölümüne fırça, son üç bölümüne ise dilediğiniz herhangi blokları yerleştirmeniz yeterlidir. Eğer tek bir blok şeklinde inşaa etmek istiyorsanız, öyleyse hotbarın son bölümüne tek bir blok kalacak şekilde bloğu yerleştirin.

Bu adımlardan sonra yapmanız gereken tek şey baktığınız yöne sağ tıklama yaparak blokları inşaa edebilirsiniz.

İnşa ettiğiniz blokları veya doğada kendiliğinden oluşan blokları ortadan kaldırmak veya araziyi temizlemek istiyorsanız, öyleyse hotbarınızın son üç hanesindeki tüm blokları kaldırın. Blok olmadığı zaman fırçanızla sağ tıklama yaptığınızda fırçanız temizleme işlemine başlayacaktır.

Download/İndir

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Comment:Merhabalar herkese.Abi sana bi sorum olacak.şu eklenti mobil sürüm de demi çalışır.Yazıda her hangi yanlışım olursa şimdiden özür dilerim.Ben Azərbaycanlıyımda…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.