AndroidiOS

Valorant Mobile Google Play Store’da Çıktı

Riot Games tarafından geliştirilen ve şuan için kapalı beta testleri gerçekleştirilen Valorant Mobile nihayet Google Play Store üzerinden göründü.

Oyunun henüz ne ön kayıt bağlantısı nede indirme bağlantısı bulunmuyor. Sadece oyunun global için Play Store’a adım attığını ve önümüzdeki dönemlerde Global testlerini görebileceğimiz anlamını taşıyor.

Riot Games henüz Valorant Mobile hakkında resmi bir duyuru veya etkinlik paylaşmış değil. Ancak meraklısı varsa Valorant Mobile oyununu Google Play Store üzerinden nasıl görebileceğinizi aşağıdaki videoda sizlere anlattım.

Google Play Store sayfası için aşağıya link bırakıyorum. Ancak oyunu görebilmek için önce yukarıdaki videoyu izlemeniz gerekecek.

Google PlayStation Store üzerinde oyunun İngilizce açıklama çevirisi şu şekilde;

Thank you for joining the VALORANT Mobile F&F weekend! We’re excited to share the game with you! This is a work-in-progress prototype and you are under NDA to not share any information with anyone outside of Riot or the other F&F participants. Good Luck, have fun!


VALORANT Mobile F&F haftasonuna katıldığınız için teşekkür ederiz! Oyunu sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Bu, devam eden bir prototiptir ve Riot veya diğer F&F katılımcıları dışında hiç kimseyle herhangi bir bilgi paylaşmamak için Gizlilik Sözleşmesi kapsamındasınız. İyi şanslar, iyi eğlenceler!

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.